Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , Komentarai: Vienas komentaras

Parengiamoji tarptautinio bakalaureato programa | Anglų kalba

„Erudito licėjus“ pristato antrąją parengiamąją Tarptautinio bakalaureato (IBDB) programą, skirtą 9–10 klasių moksleiviams. Ši programa suteikia struktūrizuotą, tarptautinį ir platų išsilavinimą bei padeda pasiruošti kitam mokymosi etapui – IBDB diplomo programai. Parengiamoji IBDP programa perteikia moksleiviams aukšto lygio bazines žinias, o taip pat leidžia studentams specializuotis ir pasiruošti dalykų pasirinkimams, kuriuos reikės pasirinkti stojant į Tarptautinio bakalaureato programą.

Parengiamoji programa į vienuoliktą klasę yra susijusi su IB studento profilio savybėmis ir įgūdžiais, kurie skatina besimokančiuosius tapti harmoningomis, rūpestingomis, bendraujančiomis, išklausančiomis, žinančiomis, atviromis, principingomis, rizikuojančiomis, kritiškai mąstančiomis ir žingeidžiomis asmenybėmis.

Parengiamosios IBDP programos tikslai:

  • Parengti studentus Tarptautinio bakalaureato programai;
  • Įsitikinti, kad studentai supranta pagrindinio dalyko turinį ir nedvejoja savo pasirinkimu stojant į IB;
  • Užtikrinti, kad studentai galėtų patirti integruotą mokymo programą prieš įgydami IB diplomą;
  • Būti lankstiems ir padėti studentams, jei iškyla individualių poreikių;
  • Leisti mokiniams dirbti ir integruotis su savo grupės mokiniais.

Parengiamosios IBDP programos dalykai

Šiuo metu siūlome pasirinkti parengiamąjį Tarptautinio bakalaureato 16 valandų anglų kalbos kursą su mokytoju specialistu Jens Vandevyvere, kurio metu moksleiviai turės galimybę pasikartoti jau įgytas žinias bei tobulinti rašymą, skaitymą ir klausymą anglų kalba. Taip pat bus ugdomas supratimas apie kalbų kultūras, ryšius bei jų svarbą.

Pabaigę šį kursą studentai galės tęsti savo pasirinkto dalyko studijas 11-oje klasėje, tačiau jie taip pat turės galimybę pasirinkti ir kitus mokomuosius IB dalykus.

Kurso aprašymas, tikslios datos ir temos

Dalyko mokytojas

Jens kilęs iš Belgijos, 2011 metais persikėlė į Ispaniją, kur atrado savo aistrą kalbų mokymuisi ir mokymui. Jis studijavo anglų kalbą Nuotolinio ugdymo Ispanijos valstybiniame universitete (UNED) bei įgijo mokymo sertifikatą Granados universitete. Mokytojui labai patinka mokyti kitus užsienio kalbų, todėl jis džiaugiasi galėdamas dirbti ir gyventi tarptautinėje aplinkoje bei skatinti mokinius augti ir tobulėti.

Registracija

Norint užsiregistruoti į parengiamąją Tarptautinio bakalaureato anglų kalbos programą reikia užpildyti ANKETĄ ir ĮSIGYTI KURSĄ.

Programos laikas

Anglų kalbos užsiėmimai prasidės nuo gegužės 3 d. ir vyks iki birželio 12 d., kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį.

Vieta

Aguonų g. 26, Vilnius

PROGRAMA

Taip pat šiuo metu kviečiame registruotis ir į Matematikos parengiamąjį IBPD kursą.