Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , , , Komentarai: Vienas komentaras

Parengiamoji tarptautinio bakalaureato programa | Matematika

„Erudito licėjus“ pristato parengiamąją Tarptautinio bakalaureato (IBDB) programą, skirtą 9–10 klasių moksleiviams. Ši programa suteikia struktūrizuotą, tarptautinį ir platų išsilavinimą bei padeda pasiruošti kitam mokymosi etapui – IBDB diplomo programai. Parengiamoji IBDP programa suteikia moksleiviams aukšto lygio bazines žinias, o taip pat leidžia studentams specializuotis ir pasiruošti dalykų pasirinkimams, kuriuos reikės pasirinkti stojant į Tarptautinio bakalaureato programą.

Erudito licėjaus parengiamoji programa į vienuoliktą klasę yra susijusi su IB studento profilio savybėmis ir įgūdžiais, kurie skatina besimokančiuosius tapti harmoningomis, rūpestingomis, bendraujančiomis, išklausančiomis, žinančiomis, atviromis, principingomis, rizikuojančiomis, kritiškai mąstančiomis ir žingeidžiomis asmenybėmis.

Parengiamosios IBDP programos tikslai

  • Parengti studentus Tarptautinio bakalaureato programai;
  • Įsitikinti, kad studentai suprastų pagrindinio dalyko turinį ir nedvejotų savo pasirinkimu stojant į IB;
  • Užtikrinti, kad studentai galėtų patirti integruotą mokymo programą prieš įgydami IB diplomą;
  • Būti lankstiems ir padėti studentams, jei iškyla individualių poreikių;
  • Leisti mokiniams dirbti ir integruotis su savo grupės mokiniais.

Parengiamosios IBDP programos dalykai

Šiuo metu siūlome pasirinkti parengiamąjį Tarptautinio bakalaureato 16 valandų matematikos kursą su mokytoju specialistu. Matematikos kursas bus dėstomas anglų kalba. Pabaigę šį kursą studentai galės tęsti savo pasirinkto dalyko studijas 11-oje klasėje, tačiau jie taip pat turės galimybę pasirinkti ir kitus mokomuosius IB dalykus.

Kurso metu moksleiviai turės galimybę pasikartoti jau įgytas žinias ir perprasti matematikos sąvokas angliškai, taip pat pagilins žinias aritmetikos, geometrijos ir kitose srityse. Ši programa taip pat padės studentams patobulinti praktinius mokslinio tyrimo procesus, kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius.

Parengiamosios IBDP programos vertinimas

Kurso pabaigoje studentai laikys du vidinius egzaminus, kuriuos įvertins dalyko mokytojai.

Kurso aprašymas, tikslios datos ir temos

Dalyko mokytojas

Kevin Morice – Matematikos programos vadovas, Tarptautinio bakalaureato (IBDP) programos matematikos ir TOK mokytojas./ Kevinas yra kilęs iš Airijos ir visada mėgo iššūkius. Baigęs statistikos studijas Prancūzijoje ir informatikos mokslus Vokietijoje, jis nusprendė tapti mokytoju, kad tyrinėtų pasaulį kartu su savo aistra: skaičiai buvo sukurti tam, kad padėtų geriau suprasti mūsų gyvenimą. Kevinas laikosi nuostatos, kad kai gyvenime užsidaro vienos durys, visada atsiveria kitos. Svarbu ieškoti naujų durų, o ne sutelkti dėmesį į senas.

Registracija

Norint užsiregistruoti į parengiamąją Tarptautinio bakalaureato matematikos programą reikia užpildyti ANKETĄ ir ĮSIGYTI KURSĄ.

Programos laikas

Matematikos užsiėmimai prasidės nuo gegužės 2 d. ir vyks iki birželio 19 d., kiekvieną pirmadienį nuo 15.30 iki 17.30 val.

Vieta

Aguonų g. 26, Vilnius

Kurso programa