Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , Komentarai: Vienas komentaras

Patys skaniausi pyragai, pats didžiausias AČIŪ!

 

Pats skaniausias pyragas – tas, kurį pats iškepei ir tas, kurio greit neliko. Laimingi veidai – pats didžiausias įvertinimas. Per tarptautinę pyragų dieną visi kviečiami kepti pyragus ir kitus skanėstus, o surinktus už juos pinigus paaukoti kilniems tikslams.

„Erudito“ licėjus kasmet dalyvauja šioje šventėje, mokiniai su džiaugsmu kepa, pakuoja ir pardavinėja savo ir savo šeimos konditerijos gaminius (o kokie jie puikūs pardavėjai ir kaip moka įsiūlyti savo prekę! Akivaizdu, kad verslumo ugdymo pamokos licėjuje nenueina veltui…), kurie buvo tiesiog nušluoti nuo prekystalių Vilniaus ir Kauno „Erudito“ licėjuje.

Su džiaugsmu ir dideliu dėkingumu dalijamės, kad iš viso surinkome 2929 eurus (Pyragų dienai Vilniuje suaukota 2216 Eur, Kaune – 635 Eur), kuriuos skyrėme organizacijai „Niekieno vaikai“, kad ligoninėse gulintys artimųjų nesulaukiantys vaikučiai nesijaustų tokie vieniši.

Vakar sulaukėme padėkos iš VšĮ „Savanoriai vaikams“ visai „Erudito“ licėjaus bendruomenei už finansinę paramą įgyvendinamai iniciatyvai „Niekieno vaikai“. Ši parama padės užtikrinti, kad vaikai ligoninėse neliktų vieniši ir gautų visą jiems reikalingą emocinę pagalbą.

Be galo didžiuojamės tokiu visos bendruomenės aktyvumu, dėkojame visiems ir kiekvienam už jūsų indėlį – skanius pyragus ir jūsų gerumą!