Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Solidarumo bėgimas Kaune subūrė mokytojus

Kauno „Erudito“ licėjaus bendruomenė spalio 14 dieną, šeštadienį, apsiavė bėgimo batelius ir rudens sporto šventę paminėjo Ąžuolyno parke, dalyvaudami organizacijos „Gelbėkit vaikus“ jubiliejiniame, jau dešimtą kartą rengiamame, solidarumo bėgime.

Aktyviausi buvo mokytojai, kurie saulėtą ir gražų šeštadienio rytą į Ąžuolyno parką atskubėjo su šeimomis ir palaikymo komandomis, todėl vienas iš renginio organizatorių fizinio lavinimo mokytojas Eduardas Straigis juokavo, kad solidarumo bėgimas netikėtai tapo team buildingʼu ir proga mokytojams pabendrauti vieniems su kitais. „Paprastai esame labai užsiėmę, neturime vieni kitiems laiko, o dabar po bėgimo niekur neskubėjome ir netgi visi kartu nuėjome išgerti kavos“, – netikėtu, bet labai pradžiuginusiu mokytojų susitikimu džiaugėsi Eduardas.

Tačiau nebuvo pamiršta ir dėl ko susirinkta: iš viso Kauno „Erudito“ licėjaus bendruomenė nubėgo apie 100 km, vidutiniškai po 2–3 km kiekvienas. Solidarumo bėgimo dalyviai paramą Lietuvos ir Ukrainos vaikų gerovei užtikrinti aukojo tiesiai per organizacijos „Gelbėkit vaikus“ puslapį, tad tikslios paramos sumos organizatoriai negali įvardyti.

„Vis dėlto svarbiausia – geros emocijos, pakili nuotaika, kilnus tikslas, geras oras ir puiki kompanija“, – solidarumo susitikimu tapusią rudens sporto šventę apibendrino E. Straigis. O „Erudito“ bendruomenė pademonstravo tikrą solidarumą, bendrystę, paramą, jau nekalbame apie fizinę formą ir emocinę sveikatą (fizinis krūvis padeda nesusirgti, o pasitenkinimas gerais darbais pakelia nuotaiką!), už ką ne tik įteiktos, bet ir visų mūsų padėkos! Eduardas sako, kad kitais metais visi turėsime dar labiau pasistengti…

Akimirkos iš solidarumo šeštadienio – nuotraukų albume.

Kaip solidarumo bėgime dalyvavo Vilniaus „Erudito“ licėjaus pradinukai, skaitykite čia.