Sumani tėvystė - Erudito licėjus
Paskelbtas: admin Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

„Sumani tėvystė“: Kaip padėti vaikui pritapti naujoje klasėje ar mokykloje?

Erudito licėjus, kartu su ankstyvojo ugdymo mokykla Eureka, organizuoja praktinius seminarus tėvams, auginantiems kūdikius, mažamečius vaikus ir paauglius. Antrojo seminaro tema – Kaip padėti vaikui pritapti naujoje klasėje ar mokykloje?

Prasidėjus naujam ir jaudinančiam gyvenimo etapui – mokslo metams naujoje klasėje ar naujoje mokykloje, ne vienam vaikui nerimą kelia klausimas: kaip susidraugauti su klasiokais, kaip pritapti? Nauji iššūkiai užklumpa ir suaugusius: ką daryti, jei vaikui akivaizdžiai sunku adaptuotis naujoje aplinkoje?

Praktinį seminarą veda Erudito licėjaus ir ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka psichologė Rūta Žiaunienė, psichologijos mokslu susidomėjusi dar mokyklos suole. Baigė Vytauto Didžiojo universitete psichologijos bakalauro studijas, po to jai buvo suteiktas sveikatos psichologijos magistro laipsnis. Ieškodama savo nišos ir naujų galimybių, 2016 metais Internacional Coach & Trainer Association įgijo neurolingvistinio programavimo praktiko sertifikatą. Rūta jau 6 metus bendradarbiauja su Lietuvos sveikatos psichologų sąjunga ir organizuoja prevencines stovyklas vaikams.

Seminaras apima šias dalis:

1. Kas lemia vaikų norą/ nenorą eiti į mokyklą?
2. Kaip galime padėti vaikams adaptaciniu laikotarpiu?
3. Kaip tėvai gali padėti integruotis vaikui naujame kolektyve?
4. Kaip tėvams tvarkytis su nerimu kasdien išleidžiant vaiką į naują klasę ar mokyklą?
5. Kaip atpažinti, kad jūsų vaikas patiria iššukių naujame kolektyve ir laiku jam ištiesti pagalbos ranką?
6. Atvejų analizė ir tėvelių klausimai.

Praktinė informacija:
Data: Spalio 8 d. (antradienis);
Laikas: 17:30 – 19:00 val.;
Vieta: Erudito licėjus, Aristotelio klasė (J.Gruodžio g. 9, Kaunas);
Šis seminaras skirtas tik suaugusiems;
Ką daryti, jeigu galite atvykti tik su vaiku(-ais)? Suteiksime žaidimų kambarį, tačiau būtina atvykti su suaugusiuoju, kuris prižiūrės Jūsų vaiką(-us) seminaro metu;
Seminaro kaina šeimai – 20 Eur (Eurekos ir Erudito licėjaus bendruomenės nariams seminaro mokestis nėra taikomas). Mokestį būtina pervesti iki seminaro dienos į UAB mokykla “Eureka” sąskaitą LT597290000016467136;
DĖMESIO! Būtina registracija: shorturl.at/wIOX2
Vietų skaičius ribotas.

Kontaktai pasiteirauti: +370 657 88810 / info@eurekamokykla.lt