Šeštadieninė mokykla

Nuo 2024 m. sausio 20 iki gegužės 18 d. 5–9 metų vaikus Vilniuje ir 5–6 metų vaikus Kaune kviečiame į šeštadieninę mokyklą. Užsiėmimai vyksta kiekvieną šeštadienį (išskyrus vasario 17 d. ir kovo 30 d.), nuo 9.30 iki 12.30 Vilniuje  (Aguonų g. 26) ir nuo 9 iki 12 val. Kaune (J. Gruodžio g. 9), „Erudito“ licėjuje. Mokytojos vaikus pasitinka pirmo aukšto fojė. Užsiėmimų metu numatytas laikas užkandžiams.

Lankyti galima vieną šeštadienį, pirkti mėnesio abonementą, prisijungti bet kurį mėnesį ar savaitę. Šeštadieninę mokyklą gali lankyti ne tik „Erudito“ licėjaus moksleiviai. Taigi tai puiki proga „pasimatuoti“ mokyklą ir galbūt net susipažinti su būsimais klasės draugais.

Vieno užsiėmimo kaina „Erudito“ licėjaus moksleiviams – 25 Eur, ne „Erudito“ licėjaus moksleiviams – 35 Eur, mėnesio kaina – 90 Eur / 110 Eur. Antram vaikui taikoma 10 proc. nuolaida. Daugiau informacijos: Vilnius el. p. e.vaskialyte@erudito.lt, Kaunas el. p. n.sorokolietoviene@erudito.lt.

Šeštadieninė mokykla

Užsiėmimus Vilniuje veda „Erudito“ licėjaus pradinio ugdymo programos koordinatorė, pradinių klasių mokytoja Jurgita Steponaitienė ir pradinių klasių mokytoja Jūratė Babickienė. Vaikai kartu su mokytojomis žaidžia, kuria, mėgina atrakinti pasakų pasaulio duris, juda, mąsto, mokosi pažinti emocijas ir kitų naudingų dalykų.

Iš noro augti sukūrė šeštadieninę mokyklą: vieta, kur mokymosi įrankiu virsta ir pasakos

Veiklas Kaune veda „Erudito“ licėjaus pradinių klasių programų vadovė, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Jankauskienė, muzikos mokytoja Odilija Luciukaitė, anglų kalbos mokytoja Kristina Plečkaitytė-Tobin bei vokiečių kalbos mokytoja Goda Stelnionienė. Kartu su mokytojomis vaikai žais, tyrinės, mąstys, kurs, bendraus, domėsis aplinkiniu pasauliu

Užsiėmimų programa

Balandžio 13 d.

Žydroji diena

Ar vanduo gali vaikščioti? Eksperimentai su vandeniu. Kūrybinė laboratorija. Žaisdami, klausydami, dainuodami ir rasime atsakymus.

Kaip visuomet svarbiausia gera nuotaika! Mokyklėlėje mokomės bendrauti, klausyti, išgirsti, susitarti, atrasti, sužinoti, pažinti, judėti.

Balandžio 20 d.

Geltonoji diena

Kas pirmiau – višta ar kiaušinis? Eksperimentas su kiaušiniu ir druska. Žaisdami, klausydami, dainuodami ir rasime atsakymą.

Šeštadieninės mokyklos programa paremta naratyvinio žaidimo metodu. Mokytojos kviečia vaikus dalyvauti išplėtoto naratyvinio žaidimo veikloje, kurioje kartu plėtoja bendras idėjas ir drauge kuria siužetus. Šios kolektyvinės veiklos, vykstančios ir menamoje (vaizduotės) plotmėje, ugdo kūrybiškumą, moko planuoti laiką, kelia iššūkius, yra įdomios ir pagal galimybes įveiklina, remiasi naratyvine struktūra, kai žaidimo metu kuriamas siužetas.

Jausmų, savarankiško mąstymo ir akademinių žinių „Siužeto laboratorija“ – tai inovatyvaus pasaulio žaismė, kurioje vaikai turės galimybę palaipsniui mokytis valdyti pasakojimo formas ir tobulinti savo autentiškumą, empatiją bei intuiciją, matematiniame sąsajų lauke ieškoti priežasčių ir pasekmių ryšio, kurti žodinius ir rašytinius pasakojimus, aktyvinti mąstymo reakcijas, kurios kelia filosofines diskusijas, per judesio žaismę patirti aktyvaus mokymosi džiaugsmą ir įsisavinti naujus įgūdžius.

Kas laukia Jūsų vaikų:

  • Įdomios pamokėlės apie mokymąsi ir draugystę;
  • Kūrybiniai užsiėmimai ir žaidimai, kurie skatins vaikus domėtis pasauliu;
  • Muzikos pamokėlės su profesionaliu mokytoju, kuris sužavės vaikus garsų pasauliu;
  • Anglų kalbos ir vokiečių kalbos užsiėmimai per patirtines veiklas;
  • Galimybė susipažinti su mokyklos  mokytojais.

Kodėl verta dalyvauti?

  • Puiki galimybė vaikams pabendrauti su bendraamžiais ir susirasti naujų draugų.
  • Mes skatiname kūrybiškumą ir domėjimąsi aplinkiniu pasauliu.
  • Tai puiki galimybė sumažinti įtampą, susijusią su pereinamuoju laikotarpiu į mokyklą.

Vokiečių kalba su Hans Hase priešmokyklinėse grupėse – motyvuojanti mokymo programa vaikams nuo 6 iki 8 metų.

Muzikos pamoka bus įdomi ir interaktyvi, skatinanti vaikų kūrybiškumą ir meilę muzikai. Ši veikla susipažindins su įvairiais muzikos raiškos būdais: dainavimu, ritmavimu per kūno judesius ir naudojant instrumentus. Svarbiausias dėmesys bus skiriamas garsų pažinimui, klausos lavinimui, ritmo įgūdžiams, instrumentų įvairovei bei jų garsams, taip pat dainavimo ir vokaliniams įgūdžiams.

Mažais žingsneliais – didelių anglų kalbos žinių link! Žaidimais, istorijomis ir dainelėmis grįsta anglų kalbos pamokėlių programa ugdys būsimųjų mokyklinukų komunikacinius gebėjimus, plės žodyną. Kviečiame mažuosius drauge tyrinėti anglų kalbos stebuklus žaismingoje ir palaikančioje aplinkoje skatinčią smalsumą mokytis!

Apie mokytojas

Jurgita Steponaitienė_

Pradinio ugdymo programos koordinatorė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Jurgita Steponaitienė

Jurgitos pedagoginio kelio pradžia prasidėjo prieš 28 metus nuo… muzikos pamokų. J. Steponaitienė yra baigusi Balio Dvariono muzikos mokyklą, chorinio dirigavimo specialybę. Mokytoja bendradarbiavo su „Šviesos“ leidykla: iki šiol jos kurtas „Skaitinių dienoraštis“ yra perkamas ir plačiai naudojamas. Jurgita yra sukūrusi pasaulio pažinimo užduočių gabiems vaikams skaitmeninėje mokymosi platformoje „Eduka“.

Jurgita yra pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, jaunesniųjų mokytojų mentorė, akredituota „Thinking School“ organizacijos lektorė. Individualiosios psichologijos institute įgijo tėvystės įgūdžių programos „Tėvų grupė“ vadovo kompetenciją. Ugdymo procese dirba su SEKU programa (socialinių-emocinių kompetencijų ugdymas) ir naujas patirtis kaupia Lietuvos tautinio olimpinio komiteto įgyvendinimo programoje. Jurgita taip pat užsiima individualia veikla „Saviraiškos kelias“, kurioje kartu su vaikais bei paaugliais kuria, bendrauja, atranda ir džiaugiasi patirtinėmis veiklomis gamtoje. Ji taip pat veda mokymus mokyklų mokytojams, daželio auklėtojams iš ciklo „Mąstau, vadinas, gyvenu“.

image_67519745

Pradinių klasių mokytoja

Jūratė Babickienė

Edukologė, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokytoja, Lietuvos edukologijos universitete įgijusi technologijų edukologijos specialybę ir mokytojo kvalifikaciją. Vytauto Didžiojo universitete baigė ugdymo mokslų magistro studijų programą. Ugdyme mokytoja siekia balanso derinant mokslo, meno, kultūros žinias, sporto įgūdžius, pasaulio suvokimą, mokant kitus ir auginant save. Mokytojai, yra svarbi gera mokinių savijauta – vaikas turi gerai jaustis bendraudamas su mokytoja, klasės draugais. Mokytoja tiki, kad yra svarbu mokėti išlaukti kiekvieno vaiko atsakymo į užduotą klausimą. Tada galime kalbėti ir apie akademinius mokslo pasiekimus. Svarbu, kad kiekvienas pajustų mokymosi sėkmę ir džiaugsmą.

Erudito licėjaus Kauno komanda pradinių klasių mokytoja

Pradinių klasių programų vadovė, mokytoja metodininkė

Daiva Jankauskienė

Pradinių klasių programų vadovė, priešmokyklinės ir pradinės klasių mokytoja metodininkė, turinti daugiau kaip trisdešimties metų darbo patirtį pradinio ugdymo srityje. 2022 m. mokytoja sėkmingai baigė ISM švietimo lyderystės magistrantūros studijas, taip pat yra baigusi Šiaulių pedagoginio instituto pradinio ugdymo pedagogiką ir metodiką, Kauno Technologijos universitete įgijo edukologijos magistro laipsnį. Daiva itin domisi informacinėmis naujovėmis ir taiko jas ugdymo procese. Mokytoja vadovauja suomių kurto mokinių kompetencijų vertinimo įrankio „Qridi“ diegimo procesui. Dalyvauja įvairiose parodose, pavyzdžiui, Londone vykstančioje britų Švietimo ir mokymo technologijų parodoje (angl. BETT), seminaruose, konferencijose, patirties semiasi Suomijos bei kitų šalių mokyklose. Daiva organizuoja respublikines konferencijas, konkursus, skaito pranešimus ir dalijasi patirtimi.

Odilija Luciukaitė

Muzikos mokytoja

Odilija Luciukaitė

Odilija yra baigusi Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijos bakalauro ir magistro studijas – atlikimo meno (fleitos) programą bei įgijusi vyr. mokytojos kvalifikaciją. Odilija turi šešerių metų pedagoginę patirtį, mokytoja svajojo tapti nuo mažens. Ji pasižymi kūrybiškumu, iniciatyvumu, yra puiki renginių organizatorė. Sugeba dirbti patraukliai ir įdomiai, naudodamasi profesionaliais ir pažangiais muzikos dėstymo metodais. Yra reikli, siekia savo tikslo, profesionalumo, mokinius ugdo remdamasi svarbiausiomis meninėmis ir dvasinėmis vertybėmis.

Anglų kalbos mokytoja Kristina Tobin

Anglų kalbos mokytoja

Kristina Tobin

Kristina baigė komunikacijos bakalauro studijas Vytauto Didžiojo universitete, taip pat studijavo tarptautinės komunikacijos studijų programose Groningene (Nyderlanduose) ir Budapešte (Vengrijoje). Nuo to laiko Kristina daug keliavo, savanoriavo ir tobulino anglų kalbos įgūdžius skirtingose valstybėse ir mokymuose. Po daug laiko praleisto Jungtinėse Amerikos Valstijose Kristina grįžo namo, kad baigtų anglų kalbos mokytojo studijas ir Kauno technologijos universitete įgytų viešojo administravimo magistrą bei su Lietuva supažindintų dabar jau tarptautinę savo šeimą.

Erudito licėjaus Kauno komanda vokiečių kalbos mokytoja

Vokiečių kalbos mokytoja

Goda Stelnionienė

Filologijos bakalauro laipsnį įgijo Vilniaus universitete ir studijas toliau tęsė Kauno technologijos universitete, kur įgijo edukologijos švietimo vadybos magistro laipsnį. Pedagoginę karjerą pradėjo 1997 metais ir per šį laiką į platųjį pasaulį išlydėjo dvi auklėtinių kartas.

Mokytoja ypač domisi moksleivių emocinio intelekto ugdymu: „Manau, kad emocinio intelekto valdymas yra kiekvieno žmogaus sėkmės garantas.“

Nuotraukų galerija