Šeštadieninė mokykla ,,Jaunasis Eruditas“

02. 02 | Šeštadieninė mokykla – „Verslumo inkubatorius”

„Verslumo inkubatorius” – šeštadieninė mokykla. Skelbiame dar vieną Erudito licėjus šeštadieninę mokyklą, kuri startuoja vasario 2 d.!

Šie užsiėmimai skirti 10 – 14 metų amžiaus vaikams.
Programos laikas: šeštadieniai, nuo 9:30 iki 14:00 val.
Registracijos formą rasite čia.

Plačiau apie šeštadieninę mokyklą:
„Verslumo inkubatorius“ – tai kontekstinio pobūdžio verslumo, finansinio – ekonominio raštingumo programa 10 – 14 metų amžiaus vaikams, apjungianti: verslumą, finansinį raštingumą, bei asmeninių finansų valdymą. Ši programa skirta ugdyti sąmoningą asmenybę gebančią dirbti komandoje, priimti asmeninę ir komandinę atsakomybę, inovatyviai mąstyti, bedrauti bei bendradarbiauti, įgytas žinias taikyti praktikoje.

Programos unikalumas:
Programa skirta ugdyti moksleivių kūrybiškumą, analitinį mąstymą, asmenines kompetencijas.

Trukmė: 9 savaitgaliai. Per šį laikotarpį mokiniai susipažins su verslo pasaulio subtilybėmis, analizuos rinką, atliks tiriamuosius darbus, ieškos idėjų verslui. Taip pat analizuos asmeninių finansų valdymą.

Maitinimas: vaikai gaus priešpiečių užkandėlę.
Tačiau pietų pertraukos metu vaikai turi atsinešti pietų užkandėlę maisto dėžutėje.

 

01. 26 | Šeštadieninė mokykla – „Kas bendro tarp Rock’n’roll ir eksperimentų?”

Kviečiame į šeštadieninę Erudito licėjaus mokyklą tema „Kas bendro tarp Rock’n’roll ir eksperimentų?”.
Pradžia: sausio 26 d.
Trukmė: 8 šeštadieniai (yra galimybė dalyvauti ir viename užsiėmime / keliuose užsiėmimuose).
Registracijos formą rasite čia.
Programa skirta 6-10 metų mokyklinio amžiaus vaikams.

Plačiau apie šeštadieninę mokyklą:
Eksperimentų, techonologijų, muzikos, meno programa, skirta įgyti istorijos, chemijos žinių bei vystyti technologinį, muzikinį raštingumą ir kūrybingumą, ugdyti analitinius, socialinius ir emocinius įgūdžius bei gerinti darbo komandoje kompetencijas. Be to, tarpdisciplininės žinios įgalins vaikus įgauti išskirtines kompetencijas, be kurių – neįsivaizduojama ateities asmenybė!
Programos unikalumas – vystyti asmenybę-eruditą, kuris ateityje kurs ne tik gerovę visuomenėje, bet ir bus įkvepiančiu pavyzdžiu kitiems

8 šeštadienius vaikai turės galimybę atlikti įvairius eksperimentus, kurių tematikos yra susietos su „Rock’n’Roll” muzikos stiliumi. Pavyzdžiui, vaikai susipažins su kabančiais sodais, sukurs dykumų rožę. Atliks „sprogstamuosius“ eksperimentus, eksperimentus su degančiu ir šaltu ledu, sukurs „šokančius“ saldainius.

Programa:
9:45 – 10:00 Dienos tikslų ir veiklų aptarimas
10:00 – 11:00 Rock’n’Roll eksperimentas nr. I
11:00 – 11:15 Priešpiečių pertrauka (pastaba: vaikai gaus priešpiečių užkandėlę)
11:15 – 12:15 Rock’n’Roll eksperimentas nr. II
12:15 – 12:45 Pietų pertrauka (pastaba: vaikai turi atsinešti pietų užkandėlę maisto dėžutėje)
12:45 – 13:45 Rock’n’Roll eksperimentas nr. III
13:45 – 14:00 Dienos veiklų refleksija

Registracijos forma.
Užsiėmimo kaina – 30 Eur.
Vieta: Erudito licėjus (J. Gruodžio g. 9, Kaunas).

 

2018 metų šeštadieninės mokyklos

10. 20 | Šeštadieninė mokykla – „Aplink pasaulį per aštuonis šeštadienius”

Nuo spalio 20 dienos kiekvieną šeštadienį mokiniai turės galimybę keliauti po vis kitą šalį atlikdami įvairius eksperimentus, susietus su tos šalies kultūra. Mokiniai turės galimybę rasti kvepalų pasaulį Prancūzijoje, susipažinti su ugnikalniais ir pomidorų ledais Islandijoje ir kita. Tai netikėti ir smagūs nuotykiai kelionių metu. Pirmosios kelionės pradžia jau spalio 20 dieną. Tą dieną keliausime į Islandiją ir patirsime unikalių nuotykių ugnikalnių šalyje: eksperimentuosime su miegančiu ir aktyviu ugnikalniu, nagrinėsime Islandijos šalies mitus ir mitinės būtybės.
Jums siūloma unikali eksperimentų ir technologijų programa. Ji skirta įgyti chemijos, biologijos, geografijos, istorijos  žinių ir  vystyti technologinį raštingumą, kūrybingumą, ugdyti analitinius, socialinius ir emocinius įgūdžius, gerinti darbo komandoje kompetencijas.

Programa skirta 5-9 metų mokyklinio amžiaus vaikams.

Registracija: https://goo.gl/Ps37Tu

Programos laikas:
2018 m. spalio 20 d.
2018 m. spalio 27 d.
2018 m. lapkričio 10 d.
2018 m. lapkričio 17 d.
2018 m. lapkričio 24 d.
2018 m. gruodžio 1 d.
2018 m. gruodžio 8 d.
2018 m. gruodžio 15 d.

Kiekvieno šeštadienio programa:
09:30 – 10:00 Dienos tikslų ir veiklų aptarimas;
10:00 – 11:00 Eksperimentas I;
11:00 – 11:15 Priešpiečių pertrauka (Vaikai gaus priešpiečių užkandėlę);
11:15 – 12:15 Eksperimentas II;
12:15 – 12:45 Pietų pertrauka (Vaikai turi atsinešti pietų užkandėlę maisto dėžutėje);
12:45 – 13:45 Eksperimentas III;
13:45 – 14:00 Dienos veiklų refleksija.
Programos kaina:  1 užsiėmimas – 35 Eur. Mokant iš karto už visus užsiėmimus – 240 Eur.

 

01.20 | Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas”

Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas“, kuri startuoja jau sausio 20 d., kviečiami vaikai iki 12 metų. Bus vykdomos dvi tematinės programos, skirtos vaikų kūrybingumo ugdymui, moksliniams eksperimentams, verslumo ir finansinio raštingumo įgūdžių formavimui:

  • Technologijų, eksperimentų ir dizaino (TED) laboratorija;
  • Kūrybinio programavimo laboratorija (iCODE).

Visi dalyviai bus įtraukti į įdomius pažintinius ir praktinius užsiėmimus, komandinius projektus, bus vykdomos edukacinės išvykos ir daugelis kitų integralių veiklų.

Kviečiame registruotis čia: http://bit.ly/sestadienine-mokykla

TED

Naujos kartos vaikai priima informaciją ir mąsto pasitelkdami daugybę informacijos šaltinių iš išmaniųjų įrenginių. Didžiuliame informaciniame sraute sėkmingai galės veikti tik turintys informacinių ir ryšio technologijų (IRT) žinias ir gebėjimus. Svarbiausia, kad IRT sukuria pozityvius ir emociškai įtraukiančius mokymosi dalykus, kurie mokinius paskatina domėtis juos supančiu pasauliu bei patiems įsitraukti į atradimų pasaulį. Skatina tyrinėti, eksperimentuoti ir drąsiai kurti ir atrasti naujus dalykus, kurie yra kūrybinio mąstymo pasekmė. Atradimų pasaulis integruoja mokymąsi ir technologija, praktiką ir mus supančio pasaulio aktualijas.

Technologijų, eksperimentų, dizaino (TED) programa – skirta įgyti technologijų ir chemijos žinių, vystyti technologinį raštingumą ir kūrybingumą, ugdyti analitinius, socialinius ir emocinius įgūdžius bei gerinti darbo komandoje kompetencijas. Programos TED unikalumas – vystyti asmenybę-eruditą, kuris ateityje kurs ne tik gerovę visuomenėje, bet ir bus pavyzdžiu kitiems.

ICODE

Naujos kartos vaikai demonstruoja didelį savarankiškumą ir sumanumą. Jiems rūpi sudėtingi klausimai, jų domėjimuisi nėra ribų, jie peržengia mokyklos ir vaikų pasaulio ribas! Jie nori imtis veiklos ir kurti vertę, generuoti idėjas, imtis iniciatyvos ir pradėti savo verslą. Tai skatina atsakingą lyderystę, savarankiškumą ir ugdo verslininkišką mąstymą.

iCODE programa – skirta įgyti kūrybinio programavimo žinioms, ugdyti vaizduotę, ją lavinti per 3D objektų pažinimą, komandinius įgūdžius, mokytis idėjų generavimo metodų ir tobulinti kūrybingumą kuriant naujus dalykus, vedančius link inovacijų.

Tvarkaraštis:

9:30 – 10:00 Dienos tikslų ir veiklų aptarimas
10:00 – 11:00 Pažintinė ir kūrybinė veiklos
11:00 – 11:15 Priešpiečių pertrauka (Vaikai gaus priešpiečių užkandėlę)
11:15 – 12:30 Patirtinė – eksperimentinė veiklos
12:30 – 13:00 Pietų pertrauka (Vaikai turi atsinešti pietų užkandėlę maisto dėžutėje)
13:00 – 14:00 Projektų pristatymų ir saviraiškos veiklos
14:00 – 14:30 Dienos veiklų refleksija

Maitinimas:

Programos metu vaikams bus pasiūlyta priešpiečių užkandėlė. Pietums vaikai turi atsinešti maisto dėžutėje. Vaikai privalo turėti gertuves su gėrimu.

Reikalingos priemonės:

Visomis priemonėmis reikalingomis ugdymui vaikai bus aprūpinti. Apie papildomus aprangos ir kitus reikalavimus informuosime programų eigoje.

Užsiėmimų pradžia: 2018.01.20
Užsiėmimų pabaiga: 2018.06.02

Kontaktai pasiteirauti: +370 65788820 / info@erudito.lt