Ateik į „Erudito“ licėjų

„Erudito“ licėjus – akredituota tarptautinė integruoto ugdymo privati mokykla Vilniuje ir Kaune, ugdanti naujos kartos mąstymą ir ateities lyderius. Taikome išskirtines ir pasaulyje atpažįstamas bei vertinamas Kembridžo ir tarptautinio bakalaureato (IB) programas, esame tarptautinio bakalaureato programos pradinėms klasėms (IB PYP) mokykla kandidatė. Ugdymo procese daug dėmesio skiriame bendradarbiavimui, komandiniam darbui ir projektiniam mokymuisi, kai vienam reiškiniui nagrinėti pasitelkiamos skirtingos disciplinos. Licėjuje didelis dėmesys skiriamas matematikai, kalboms, mąstymo bei emocinio intelekto ugdymui, sveikai gyvensenai ir technologiniam sumanumui.

„Erudito“ licėjaus įkūrimo idėja brandinta ne vienerius metus, siekiant sukurti mokyklą, kurioje atsiskleidžia ir formuojami svarbūs vaikų laimei ir sėkmei reikalingi gebėjimai, kurioje supa įkvepiantys žmonės ir smalsumą stimuliuojanti aplinka, kurioje įžiebiama aistra mokymuisi ir aukščiausiems pasiekimams. „Džiugu, kad 2016 metais licėjui atvėrus duris nuosekliai įgyvendiname šiuos ugdymo tikslus: šiuo metu mūsų tarptautinę bendruomenę sudaro virš tūkstančio sumanių, išskirtinių ir unikalių asmenybių iš beveik 20 pasaulio šalių“, – teigia „Erudito“ licėjaus įkūrėjas ir vadovas dr. Nerijus Pačėsa.

Didžiausia privati mokykla Vilniaus centre

„Erudito“ licėjus įsikūręs strategiškai patogioje vietoje pačioje miesto širdyje Kaune (J. Gruodžio g. 9) ir Vilniuje (Aguonų g. 26). Vilniaus padalinyje, 2023 m. rugsėjį baigus antrą mokyklos etapą, licėjaus bendruomenės poreikiams pritaikyti 7,3 tūkst. m2. Patalpas projektavo architektas Gintautas Natkevičius. 6 aukštų dviejų korpusų pastate įdiegti naujausi technologiniai, edukaciniai ir ergonominiai sprendimai, modernios specializuotos klasės, daugiafunkcės bendrosios ir laisvalaikio erdvės, erdvi ir moderni sporto salė, 100 m2 ploto gamtos mokslų laboratorija, šiuolaikiška biblioteka, IT dizaino klasė, baseinas ir kt. Modernioje ir erdvioje virtuvėje šeimininkauja žymus italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco.

Atvirų durų dienos ir priėmimas

„Erudito“ licėjuje šiuo metu mokosi virš 900 moksleivių iš Lietuvos ir beveik 20 pasaulio šalių – Airijos, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Belgijos, Graikijos, Ispanijos, JAV, Olandijos, Ukrainos, Vokietijos ir kt. Jau laukiame norinčiųjų mokytis „Erudito“ licėjuje 2024–2025 mokslo metais ir skelbiame Atvirų durų dienas priešmokyklinių ir pradinių, pagrindinių ir IB klasėms.

0–4 klasės

Priėmimas vyksta visus metus, kol klasė visiškai užpildoma. Maksimalus mokinių skaičius klasėje – 20. Priėmimas į priešmokyklines ir pradines klases vykdomas dviem etapais: priėmimo į nacionalines klases pirmasis etapas jau prasidėjęs ir trunka iki 2024 m. sausio 31 d. Antrasis priėmimo etapas – nuo vasario 1 iki birželio 30 d. Papildomas priėmimas – nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d.

Priėmimo į tarptautines klases bendrasis priėmimas prasideda 2024 m. sausio 1 ir truks iki birželio 30 d. Papildomas priėmimas – nuo liepos 1 iki rugpjūčio 31 d.

5–10 klasės

Priėmimas į pagrindinės mokyklos klases vykdomas dviem etapais. Priėmimo į nacionalines klases pirmasis etapas prasideda gruodžio 1 d., į tarptautines pagrindines klases – 2024 m. sausio 1 d. iki birželio 30 d. Antrasis etapas nacionalinėms klasėms – nuo birželio 1 iki liepos 30 d. Papildomas priėmimas – nuo liepos 1 iki rugpjūčio 31 d. nacionalinėms ir rugpjūčio 1–31 d. tarptautinėms klasėms.

Kviečiame 5–10 klasių moksleivius registruotis žinių, gebėjimų ir suvokimo testui

Vilniuje, Aguonų g. 26, bei Kaune, J. Gruodžio g. 9. Testų datas rasite registracijos formoje: https://forms.gle/eKWuLBiuLHoNgkZf7

Tarptautinis bakalaureatas (IB)

Priėmimo testai 2024 m. bus laikomi Vilniuje, Aguonų g. 26, arba Kaune , J. Gruodžio g. 9. Testo pradžia 14 val., trukmė 3 val. Registruotis testui galima ČIA.

Kviečiame į IB pažintinę sesiją birželio 10–11 d. „Erudito“ licėjuje Vilniuje, Aguonų g. 26. IB mokytojai ves dvi 40 minučių trukmės sesijas, skirtas tiek vidiniams, tiek išoriniams mokiniams. Šios sesijos suteiks vertingų įžvalgų apie tarptautinio bakalaureato (IB) programą ir padės pasiruošti sėkmingam diplomo studijų (IBDP) startui. Būtina registracija: https://forms.gle/LUJUiUAoFasJR1jC7

Birželio 13 d., 16 val. 30 min., kviečiame į nuotolinį susitikimą su IBDP alumnais Gabrieliumi Šemberu ir Viliumi Leikausku: tai puiki proga paklausyti patirčių iš pirmų lūpų ir užduoti dominančius klausimus. Renginys nemokamas. Kviečiame registruotis: https://forms.gle/YfcLHxFC18jQFQHv5

Priėmimas į tarptautinio bakalaureato (IB) programas vykdomas dviem etapais: bendrasis priėmimas nuo 2024 m. sausio 1 iki birželio 30 d., papildomas priėmimas – nuo liepos 1 iki rugpjūčio 31 d.

Tarptautinio bakalaureato parengiamieji kursai. „Erudito“ licėjus pristato parengiamąsias tarptautinio bakalaureato programas, skirtas 9–10 klasių moksleiviams. Šios programos suteikia struktūrizuotą, tarptautinį ir platų išsilavinimą bei padeda pasiruošti kitam mokymosi etapui – IBDB diplomo programai. Parengiamoji IBDP programa perteikia moksleiviams aukšto lygio bazines žinias, o taip pat leidžia studentams specializuotis ir pasiruošti dalykų pasirinkimams, kuriuos reikės pasirinkti stojant į Tarptautinio bakalaureato programą. Parengiamieji kursai: anglų kalba ir matematika.

Kuo tarptautinis bakalaureatas naudingas moksleiviui ir kuo skiriasi nuo įprastos mokymosi programos: Aktualu moksleiviams: atsakymai į 5 svarbiausius klausimus apie tarptautinį bakalaureatą | Privačios mokyklos – Erudito licėjus – Vilniuje, Kaune

Turite klausimų? Susisiekime el. paštu info@erudito.lt. Norite mokytis „Erudito“ licėjuje? Užpildykite priėmimo formą ir mes su jumis susisieksime.

Šeštadieninė mokykla

Vilniuje (Aguonų g. 26) ir Kaune (J. Gruodžio g. 9) iki gegužės 18 d. veikia šeštadieninė „Erudito“ licėjaus mokykla vaikams, norintiems turiningai ir smagiai praleisti laiką šeštadienio rytais. Daugiau informacijos: https://erudito.lt/ugdymas/neformalus-ugdymas/sestadienine-mokykla/

Registracija Vilniuje

Registracija Kaune