Mokymosi aplinka

Mokymosi aplinka

Mokiniai mokosi modernius sprendimus turinčiose klasėse ir multifunkcinėse erdvėse, kur sumontuoti ergonomiški baldai.

„Erudito licėjaus”mokiniai susikaupia ir mokosi ne tik klasėse, bet ir šviesioje bibliotekoje, o norintiems aktyvaus laisvalaikio – suprojektuota fizinio aktyvumo erdvė – sporto salė, taip pat uždaras kiemas. Licėjaus erdvės suprojektuotos taip, kad vidaus interjeras praturtintų ugdymo procesą. Licėjaus mokiniai ugdomi ne tik mokykloje, bet ir edukacinėse aplinkose.

Moksleiviai dažnai vyksta į ekskursijas visoje Lietuvoje, lankosi muziejuose, galerijose, kitose meną reprezentuojančiose erdvėse, parkuose, realiai veikiančiose įmonėse ir organizacijose. Mes įsitikinę, ugdymo(si) aplinkos keitimas yra labai svarbi ugdymo(si) forma.

„Erudito licėjus” atveria skaitmenines duris pasivaikščiojimams!

Visus, kuriems dar neteko apsilankyti Erudito licėjuje, kviečiame į virtualią ekskursiją po mūsų erdves!

Tai mokykla, kurioje ne tik įdomu, tačiau patogu, smagu, malonu ir įtrauku mokytis. Mes siekiame, kad Lietuvos vaikai mokytųsi pažangiausiomis metodikomis ir moderniausioje aplinkoje, kad jų kelias, tampant atsakingu, mąstančiu ir kuriančiu piliečiu, būtų kuo produktyvesnis. Apsižvalgykite ir įsitikinkite, o visus norinčius pasivaikščioti gyvai kviečiame į organizuojamas ekskursijas arba individualų vizitą!

Erudito licėjus atveria skaitmenines duris pasivaikščiojimams!

Erudito licėjus atveria skaitmenines duris pasivaikščiojimams! 👀

Visus, kuriems dar neteko apsilankyti Erudito licėjuje, kviečiame į virtualią ekskursiją po mūsų erdves!
Tai mokykla, kurioje ne tik įdomu, tačiau patogu, smagu, malonu ir įtrauku mokytis. Mes siekiame, kad Lietuvos vaikai mokytųsi pažangiausiomis metodikomis ir moderniausioje aplinkoje, kad jų kelias, tampant atsakingu, mąstančiu ir kuriančiu piliečiu, būtų kuo produktyvesnis. Apsižvalgykite ir įsitikinkite, o visus norinčius pasivaikščioti gyvai, kviečiame į Atvirų durų diena Erudito licėjuje.

Posted by Erudito licėjus on 2018 m. sausio 26 d., penktadienis