Eric Saa

Eric Saa

Humanitarinių mokslų mokytojas

Ericas yra kilęs iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jis baigė Pietų Karolinos universitetą, kur įgijo bakalauro laipsnį, ir Džordžo Vašingtono universitetą, kur įgijo viešojo administravimo magistro laipsnį. Beveik dešimtmetį dirbęs su JAV vyriausybe, jis nusprendė imtis naujo iššūkio. Jis su žmona persikėlė į Kiniją siekti savo aistros švietimui ir kitų kultūrų pažinimui.

Būdamas Kinijoje, Ericas mokė anglų kalbos ir Kembridžo IGCSE ekonomikos. Taip pat studijavo internetu, kad gautų JAV mokytojo sertifikatą. Pandemijos metus praleidęs Kinijoje, jis leidosi į dar vieną nuotykį: dviejų metų sabatinę kelionę aplink pasaulį. Tai suteikė puikią galimybę mėgautis jo mėgstamomis veiklomis, tokiomis kaip kulinarija, istorija ir laisvalaikis gamtoje. Po visų šių patirčių jis su džiaugsmu grįžo į klasę ir vėl dirba su mokiniais.

Jis tiki, kad mokiniai geriausiai mokosi, kai susieja savo gyvenimą su žmonėmis, vietomis, įvykiais ir idėjomis, kurias studijuojame. Jo, kaip pedagogo, vaidmuo yra sukurti aplinką, kurioje kiekvienas mokinys jaustųsi įgalintas siekti ir būti geriausiu.