Naujienos


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ertolt/domains/erudito.lt/public_html/modules/News/action.default.php on line 379

Erudito licėjus - akredituota tarptautinė Kembridžo mokykla

Kembridžo pradinis išsilavinimas yra tarptautiniu mastu pripažįstama programa jauniems moksleiviams, kuri sujungia pasaulinio lygio mokymo planą, aukšto lygio pagalbą mokytojams ir integruotą vertinimą. Erudito licėjaus mokiniai pagal šią programą tobulins anglų kalbos, matematikos, gamtos mokslų, „Kembridžo pasaulio suvokimo“ ir ICT pradedančiųjų (Informacinių ir komunikacijos technologijų pradmenų) įgūdžius su lanksčiais ir aiškiais mokymosi tikslais, kurie taip pat pripažįstami pasauliniu mastu. Kartu su moksliniais pasiekimais, kaip pirma tarptautinė pradinio išsilavinimo programa Kaune, mes norime prisijungti prie pasaulinės bendruomenės – bandome paruošti pasaulio piliečius, kurie yra atjaučiantys ir pritaria pasaulinei taikai, ir skatiname visapusį vystymąsi suteikdami platų pasirinkimą popamokinių veiklų tam, kad mūsų vaikai taptų kuo geriausiais ir ateinančios kartos lyderiais.

08.06 | Artėja tarptautinė vasaros mokykla: Atrask lobį!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad rugpjūčio 6-10 dienomis, nuo 9:00-17:00 val. #Eruditolicėjus organizuoja tarptautinę vasaros mokyklą 9-13 metų vaikams! Kas joje laukia?

Kuo svarbūs skaitmeninio pasakojimo įgūdžiai?
Vysto XXI amžiaus kartos įgūdžius ir pasitikėjimą. Visiems besimokantiems pagerina prieinamumą prie skaitmeninių technologijų. Ateities lyderiams suteikia galimybę susipažinti su švietimo inovacijomis ir pokyčiais. Augant naujų įgūdžių, reikalingų XXI amžiaus moksleiviui, poreikiui, skaitmeninės technologijos taip pat kuria naujas galimybes įgūdžių tobulinimui.

Kuo svarbi Pasaulio pilietybė?
Pasaulio pilietybė yra sąmoningumas, rūpestis ir kultūrinių skirtumų apėmimas, skatinant socialinį teisingumą ir tvarumą, kartu su atsakomybe veikti – būtinu įgūdžiu, kuris peržengia tautų sienas ir kultūras, ir tai pagrindinis raktas formuojant 21 amžiaus lyderius.  Be to, Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslų pažinimas ir savo rolės, prisidedant prie žmonijos gerovės, atradimas.

 

Erudito licėjus ir Tarptautinis Bakalaureatas

Norime pasidžiaugti, kad Erudito licėjui suteiktas Tarptautinio Bakalaureato statusas - „IB Candidate School”. Jau artėjančiais mokslo metais licėjuje pradėjusiems mokytis 9-tokams nuo 2020 m. paskutinių dviejų gimnazinių klasių ugdymas bus vykdomas pagal Tarptautinio bakalaureato programą anglų kalba.


Tarptautinis bakalaureato diplomas labiausiai pripažintas tarp vidurinio ugdymo diplomų pasaulio universitetuose. Jis ypatingai aktualus planuojantiems studijuoti užsienyje. Dalykai čia dėstomi tik anglų kalba, mokiniai turi vykdyti CAS (Creativity, Activity, Services) veiklą, rašyti kursinį darbą (Extended Essay) bei lankyti TOK (Theory of Knowledge) pamokas. Priešingai nei nacionalinėje programoje, mokiniai išmoksta drąsiai ir argumentuotai reikšti savo nuomonę, diskutuoja įvairiomis temomis, taip gerindami oratorinius gebėjimus ir skatindami smegenų darbą - ir tai tik dalis šios programos privalumų!
Sužinokite daugiau: info@erudito.lt

Pasitikrinkite! Gal jūsų vaikas turi priklausomybę nuo ekrano?

Šiuolaikiniame pasaulyje vaikai nuo labai ankstyvo amžiaus susiduria su technologijomis. Mažai kas nustemba pamatęs keturmetį su planšete ar septynmetį su naujausiu išmaniuoju telefonu. Ir tai nėra blogas dalykas, juk šiuolaikiniame pasaulyje gyvenimas be šių technologijų tiesiog sustotų. Tačiau, kaip ir visose srityse, taip ir technologijų naudojime, turi išlikti sveikas protas. Tėvai turėtų proaktyviai domėtis tuo kaip ir kiek vaikai naudojasi technologijomis, bei kalbėtis apie tai su jais. Pernelyg stipriai įsitraukę į technologijas vaikai, gali nebeskirti pakankamai laiko žaidimui, mokymuisi ar miegui. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai, kur yra riba, kai technologijų jūsų vaiko gyvenime būna per daug. Kaip tėvams tapti vaikų technologijų naudojimo mentoriais ir išmokyti technologijas naudoti tobulėjimui, kūrybai ar bendravimui.

05.26 | Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas” - keliaukime aplink pasaulį!

Šeštadieninėje mokykloje „Jaunasis eruditas” šį šeštadienį (gegužės 26 d.) sužinosite, kad dviratis ar mašina nėra vienintelės transporto priemonės, kuriomis galima keliauti mieste ir aplink PASAULĮ! O keliai nebūtinai turi būti tiesiami ant žemės ar po ja! Taigi, kiek transporto priemonių išties aplink mus ir kokie keliai joms tinkami? Kaip galėtų atrodyti naujos transporto priemonės? Gal kaip kapsulė ar bananas?
Ateik į šeštadieninę Erudito Licėjaus mokyklėlę ir pasinerk į atradimus kartu su 200M2 architektūros edukacinėmis dirbtuvėmis! 

 Kviečiame registruotis čia.

05.19 | Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas” kviečia eksperimentuoti mokslininkų laboratorijoje

Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas” šį šeštadienį (gegužės 19 d.) kviečia susipažinti su vienu mylimiausių ir sunkiausiai nuspėjamų pasaulio reiškinių - GAMTA! Artėjančiame susitikime mokytoja Loreta padės tapti tikrais mokslininkais! Lavinsime jutimus, išmoksime stebėti aplinką atidžiau, susipažinsime su nenagrinėtais gamtos reiškiniais ir eksperimentuosime savo mokslininkų laboratorijoje! 

 Kviečiame registruotis čia.

Eureka kviečia 3-5 metų vaikus į atradimų kelionę

Pačiame Kauno centre įsikūrusi ankstyvojo ugdymo mokykla Eureka pradėjo 3-5 metų vaikų priėmimą. Šiais metais formuojamos dvi klasės, kurios rugsėjo pradžioje pradės spalvingą atradimų kelionę. Eureka ugdymas susideda iš dviejų dalių: ankstyvojo ugdymo programos (nuo rugsėjo iki birželio) ir vasaros mokyklos (liepa ir rugpjūtis). Tokiu būdu tėveliai gali nesijaudinti dėl savo vaikų profesionalaus mokymo ištisus metus.

Pasitikite atradimų vasarą su Erudito licėjumi!

Kviečiame  pasitikti nuotykių ir atradimų kupiną vasarą su Erudito licėjumi! Visų norinčių atrasti, išmokti, pažinti 6 – 10 metų vaikų laukiame vasaros mokykloje, kuri vyks 2 savaites: birželio 18 – 29 dienomis. Jos metu vaikai tyrinės gamtą, planetas, užsiims kūrybiškumą skatinančiomis veiklomis ir kurs slaptą projektą, kurį pristatys paskutinį vasaros mokyklos vakarą.

Taigi, jei įdomu, ką galime pamatyti tik naktį ar tyrinėti, tik dieną – laukiame Jūsų!

Pirmąją vasaros stovykos savaitę jūsų laukia neįtikėtini atradimai. Analizuosime pasaulio evoliuciją. Susipažinsime su fosilijų atsiradimu ir jas gaminsime Erudito dirbtuvėse. Laukia eksperimentai su gintaru. Toliau evoliucija mus nublokš į džiungles - domėsimės augalija ir gyvūnija. Gilinsimės į mus supančias spalvas ir jų prigimtį, eksperimentuosime su plaukų ir plunksnų dažymu su laboratorijoje išgautu pigmentu. Eksperimentavimas su spalvomis mums iškels naujų klausimų apie optiką, šviesą, atspindžius. Gaminsime periskopus, saulės laikrodžius ir kitus smagius dalykėlius. Laukia daugybė įdomių tyrimų, eksperimentų, išvykų į muziejus ir gyvąją gamtą. Tapsite tikrais tyrinėtojais ir atrasite daugybę atsakymų į sudėtiingus, mus supančio pasaulio klausimus.

Kviečiame registruotis čia.

04.28 | Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas” kviečia dalyvauti užsiėmimuose

Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas” šį šeštadienį (balandžio 28 d.) kviečia tapti Kolumbais! Drauge su 200M2 komanda vaikai ieškos ir atras naujus miestus, sužinos kokias funkcijas atlieka dangoraižiai bei kokias išmaniąsias technologijas juose galime rasti. Kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau žmonių būriuojasi gyventi miestuose, palikdami gyvenimą užmiesčiuose. Taigi, kalbėsime apie didelius miestus užklumpančias problemas: didelį žmonių kiekį, mažą gyvenamą plotą. Ieškosime būdų kaip įveikti šiuos sunkumus! 

Kviečiame registruotis čia.

Erudito licėjuje startuoja tarptautinė klasė!

Norime pasidžiaugti svarbiomis Erudito licėjaus naujienomis!
Augant užsienio investicijoms Kaune, didėja ir užsieniečių, gyvenančių laikinojoje sostinėje, skaičius. Atsižvelgdami į tai ir kitus, ugdymui svarbius, multikultūrinius aspektus pranešame, jog 2018/2019 mokslo metais licėjuje startuos pirmoji mieste tarptautinė klasė!

Klasė bus orientuota į priešmokyklinio, 5-6 metų amžiaus, vaikus.
„Licėjaus personalas sudarytas ne tik iš didelės patirties profesionalų, bet ir iš kūrybingų, entuziazmo kupinų jaunų žmonių, auginančių multikultūrinę aplinką. Mes mielai įtraukiame mokytojus iš kitų šalių: šiuo metu turime prancūzų kalbos mokytoją, kilusį iš Dramblio Kaulo Kranto Respublikos, kuriam ši kalba yra gimtoji. Kūrybinius užsiėmimus anglų kalba veda mokytoja iš Taivanio, baigusi mokslus britų mokykloje Tailande, vėliau Oksfordo universitetą. Bent dešimtadalis licėjaus moksleivių – iš multikultūrinės aplinkos. Nemaža dalis moksleivių iš mišrių šeimų ir tų, kurios grįžo gyventi į Lietuvą. Bendravimas ir buvimas su kitų kultūrų įtaką patyrusiais vaikais augina mus visus: moko pozityvumo, taisyklių paisymo, mažina egocentrizmą. Ir padeda suvokti, kad mąstymo bei pasirinkimo laisvė turi eiti koja kojon su kito žmogaus pasirinkimo laisve, tolerancija ir pagarba kito nuomonei.“,- Erudito licėjaus vadovas dr. N. Pačėsa.

Išankstinė registracija čia.

Erudito licėjuje susipažinome su SEU svarba tėvų ir vaikų sėkmei

Balandžio 14 dieną Erudito Licėjuje viešėjo žinomas vaikų ir paauglių psichiatras, „LIONS Quest Lietuva“ direktorius Linas Slušnys. Su susirinkusiaisiais jis kalbėjo tema „SEU – tikrieji vaikų ir tėvų raktai į sėkmę“. Šiame straipsnyje pateiksiu trumpą susitikimo apžvalgą, pasidalinsiu mintimis apie buvusį susitikimą, kad tie, kurie norėjo, tačiau negalėjo dalyvauti, turėtų galimybę sužinoti šį tą apie tai, kas buvo kalbėta. Susitikimas prasidėjo aptarimu, kas tas SEU, kuo jis svarbus. Susirinkę dalyviai domėjosi apie emocinio intelekto (EQ) sąsajas su SEU, kaip galime ugdyti savo vaikų ir savo emocinį intelektą ir pan. Kai kurie dalyviai nuogąstavo, kad laiku neišugdžius emocinio intelekto kompetencijos, vėliau bus per vėlu. Lektorius nuramino susirinkusiuosius teigdamas, kad EQ, kaip ir kitos kompetencijos, gali būti ugdomas bet kokiame amžiuje, svarbiausia yra noras tobulėti.

04.26 | Atvirų durų diena Erudito licėjuje (9 kl.)

Balandžio 26 d. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į gimnazinę 9-ąją klasę 2018/2019 mokslo metams!

Čia galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda. Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais. Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus. Į visus rūpimus klausimus atsakys licėjaus vadovas dr. doc. Nerijus Pačėsa bei komandoje dirbantys mokytojai.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis čia.

 

 

04.14 | Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas” - nusimato nuotykių pilnas šeštadienis

Balandžio 14 dieną kviečiame į šeštadieninius užsiėmimus! Artėjančios šeštadieninės mokyklos susitikime žiūrėsime pro langą į gamtą bei istoriją. Susipažinsime su garsiais Lietuvos gamtininkais – prof. R. Kazlausku ir T. Ivanausku. Virtualiai keliausime po Lietuvos ir ne tik (!) gamtos muziejus! Vėliau analizuosime šiuos klausimus: ką veikia gamtos mokslininkas? Kodėl papūga yra dažnai sutinkamas paukštis nuotykių knygose?
Susipažinę su gamta, tęsime artimesnę pažintį su medžiais: nuo medžio žievės iki sakų. Vėliau atliksime tris eksperimentus bei susipažinsime su senoviniais smilkalais iš miros ir kvapų pagalba keliausime į senovės Romą!
Dar lauks papildomi eksperimentai ir pažintis su...katėmis!

Nusimato išprotėjęs ir kupinas naujienų šeštadienis!

Registracija čia.

04.07 | Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas” kviečia dalyvauti užsiėmimuose

Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas” šį, tikrą pavasarišką šeštadienį (balandžio 7 d.), kalbės apie...Fiziką!
Dvi Erudito licėjaus mokytojos kvies pažintinei kelionei apie mokslą, dėl kurio laimėjimų šviečia lemputės ir važiuoja automobiliai! Kalbėsime apie elektrą, bandysime įžiebti spalvotas švieseles, aiškinsimės optikos subtilybes, bandysime suprasti, kuo magnetai tokie svarbūs bei.. patys gaminsime kompasus!

Registracija į pažinimo kupiną šeštadienį: bit.ly/šeštadieninė-mokykla-registracija

2018/2019 mokslo metais kviečiame moksleivius stoti į gimnazinę 9-ąją klasę

Gimęs kaip pradinė mokykla, Erudito licėjus sparčiai auga: 2017/2018 mokslo metais suburtos pagrindinės klasės penktos, šeštos, o 2018/2019 metams ruošiamasi pakviesti moksleivius į gimnazinę – devintąją klasę!

Dėl iškilusių klausimų galite rašyti info@erudito.lt arba skambinti telefonu (8-616) 77533.

03.24 | Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas” kviečia į savaitgalio užsiėmimus

Erudito licėjus kviečia į šeštadieninę mokyklą „Jaunasis eruditas”.
Artėjančio šeštadienio tema - KITOKIA architektūra – KITOKS santykis, kurią ves 200M2 komanda.
Matome, girdime, ragaujame, vaikštome, begiojame, juokiamės, kalbamės ir stengiamės džiaugtis kiekviena diena. Bet ar kartais pagalvojame kaip atrodo kasdienybė tų, kurie negali viso šito padaryti, kaip jie gyvena mieste, kuris nėra pritaikytas specialiesiems poreikiams? Tavo kaimas, miestas, šalis ir pasaulis turi būti pritaikytas kiekvieno džiaugsmui ir kasdienybei. 
Apie tai nesusimąstom tol, kol nesusiduriam su konkrečia situacija. Norime, kad vaikai susipažintų su juos supančia aplinka ir žmonėmis, žvelgtų ne tik sau patogiomis, tačiau ir apie kitus mąstančiomis akimis. Statykime ir kurkime pasauli aplink save VISIEMS!
Registracija čia.

04.14 | Mokomasis seminaras tėvams „SEU - tėvų ir vaikų tikrieji raktai į sėkmę”

Erudito licėjus balandžio 14 d. kviečia tėvelius dalyvauti seminare apie socialinį emocinį ugdymą (SEU). Seminaro metu bus kalbama apie:
- vaikų emocinius ir socialinius įgūdžius, tėvų įsitraukimą, vaikų ateities perspektyvą, psichinę vaikų sveikatą, bei tarpusavio santykius su aplinkiniais;
- kas yra SEU ir kodėl jis svarbus;
- kas yra tarpusavio santykiais pagrįsta mokymosi bendruomenė ir kuo ji svarbi;
- kaip tinkamas tėvų dalyvavimas veikia vaikų akademinius pasiekimus.

Seminaro lektorius: Linas Slušnys – vaikų ir paauglių psichiatras, VšĮ „LIONS QUEST Lietuva” direktorius. Nuo 2005 m. – tarptautinės socialinio ir emocinio ugdymo programos „LIONS QUEST” instruktorius bei knygų „Būk vyras. Berniukų knyga“ ir „Dėmesio: paauglystė“ vienas iš bendraautorių.
Registracija čia.

05.01 | Baigsis antrasis priėmimo etapas

Norime informuoti, kad II-asis priėmimo etapas, norintiems stoti į Erudito licėjų, baigiasi gegužės 1 d.
Daugiau informacijos apie priėmimą į licėjų rasite čia.

Dėl registracijos stojimo testui, kviečiame kreiptis:
Mob. tel. +370 65788820
El. paštas: info@erudito.lt

 

03.27 | Kviečiame registruotis į atvirą pamoką, skirtą mokytojams

Erudito licėjus dalinasi savo patirtimi ir organizuoja atviras pamokas pradinių klasių mokytojams.
Jose supažindiname su integruoto ir aktyvaus ugdymo metodais.

Atvira pamoka vyks kovo 27 d. 13 val. Erudito licėjuje. Integruota pamoka: įtraukus ir paveikus ugdymas.
Turime dar 3 laisvas vietas. Norintys dalyvauti skubėkite ir registruokitės telefonu +370 65788820 

Full-time Teaching Opportunity

CIE Primary Composite Class Teacher
Kaunas, Lithuania/ Aug 2018 start

„Erudito Licėjus” is looking for an ambitious, courageous and educationally aspired teacher to start the first international primary schooling program in the region with us this fall!
We guarantee a highly autonomous, flexible and creative environment, with you working closely and directly with the Head of School; alongside a competitive salary, accommodation, health insurance and relocation package.

03.10 | Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas” kviečia į atradimų pasaulį

Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas” toliau keliauja per kvapų ir tekstūrų pasaulį!

Kovo 10 d. šeštadieninėje mokykloje „Jaunasis eruditas” nagrinėsime kosmetiką ir jos sudedamąsias dalis. Užsiėmimų metu gaminsime natūralius kremus, išbandysime įvairius kosmetikos ingredientus, domėsimės kokių sudėtinių dalių reikia vengti, ir kodėl sakoma, kad geriausia kosmetika yra ta, kurią galima valgyti? Produktyvią dieną vainikuosime kelione, kurios metu domėsimės iš kokių ingredientų gaminama natūrali kosmetika ir kiek skirtingų ir nuostabių kvapų sukuria gamta!

Registracijos formą rasite čia.

Fizinio aktyvumo svarba vaiko biopsichosocialinei raidai. Kodėl svarbu?

Nėra blogo oro, tik bloga apranga? Fizinio aktyvumo svarba vaiko biopsichosocialinei raidai. Kodėl svarbu? 
Fizinis aktyvumas – tai veiksnys, kuris formuoja žmogaus organizmą ir jo funkcijas. Jis ugdo ir stiprina visas organizmo sistemas, veikia jų gyvybingumą. Žmogui fizinis aktyvumas reikalingas lygiai tiek pat, kiek maistas ir oras. Fizinis aktyvumas ypač naudingas vaikų ir paauglių sveikatai. Mokslininkai, apibendrinę daugelio tyrimų duomenis, teigia, kad bendrai fizinis aktyvumas gali daryti pozityvią įtaką ne tik fizinei, bet ir psichinei sveikatai bei įvairiems psichinę sveikatą teigiamai veikiantiems veiksniams. Yra pakankamai mokslinių įrodymų, kad fizinis aktyvumas vaikystėje ir paauglystėje.

02.28 | Finišavo konkursas „Kaunas - mano miestas”

Erudito licėjus organizavo Kauno miesto 5-6 kl. moksleivių kūrybinių darbų konkursą „Kaunas - mano miestas”.
Konkursas buvo skirtas Kauno miesto 610-osioms metinėms paminėti. Baigiamajam konkurso renginiui, kuris vyko vasario 28 d., buvo atrinkta 10 geriausių darbų. Dalyvavo komandos iš Erudito licėjus, Kauno Veršvų Gimnazija, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, Kauno Kovo 11-osios gimnazija ir KTU Vaižganto progimnazija.

03.03 | Šeštadieninės mokyklos tema - kvapai

Kovo 3 dieną šeštadieninėje mokykloje „Jaunasis eruditas” drauge su mokytoja Eglė Vaičiukynaite dirbsime kvapų laboratorijoje, susipažinsime su kvepalų atsiradimo istorija, dalyvausime atskirų kvapiųjų komponentų išgavimo pratybos (darbas su portugališkomis citrinomis). Taip pat mokysimės kaip patikrinti kosmetikos ir parfumerijos komponentus internete ir kokiomis savybėmis pasižymi sintetiniai kvapai. Taip pat lauks nepakartojama kelionė į kvepalų muziejų, kuriame kursime savo kvepalus!

Kviečiame registruotis čia.

02.24 | iCODE - turiningam paskutiniaim žiemos šeštadieniui

Šį savaitgalį jaunieji eruditai taps programuotojais!

Mokytojas Saulius nuskraidins į skaičių virstančių programomis pasaulį, kuriame kursime savo herojų, ugdysime fantaziją ir lavinsime savo programavimo įgūdžius.

 

03.01 | Stojimas į 5-ąją klasę

Atlikite stojimo testą iki kovo 1-os dienos ir būkite garantuoti dėl mokymosi vietos Erudito licėjus iš anksto!

Dėl registracijos stojimo testui, kviečiame kreiptis:
Mob. tel. +370 65788820
El. paštas: info@erudito.lt

02.28 | Kviečiame į atvirų durų dieną

Vasario 28 d. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo klases 2018/2019 mokslo metams!

Čia galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu priešmokyklniu, pradiniu ir pagrindiniu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda.

Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais. Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis čia.

02.28 | Kūrybinių darbų konkursas

Erudito licėjus kviečia Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinius dalyvauti kūrybinų darbų konkurse - Kaunas - mano miestas.

Būkime sveiki!

Gerbiami tėveliai,

Šiomis dienomis Kauno mieste bei visoje Lietuvoje žymiai padidėjo sergamumas gripu bei kitomis ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis. Pastebėję, kad Jūsų vaikas karščiuoja, skundžiasi galvos skausmu ar kitais gripui būdingais požymiais, kreipkitės į šeimos gydytoją dėl gydymo. Neleiskite vaiko į ugdymo įstaigą, kol jis nepasveikęs. „Gripas ar peršalimas?“ Nuorodą į informaciją čia.

iCODE - šeštadieninės mokyklos programa

Sausio 20 d. startavo šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas“, kurioje šiais metais pristatomos dvi programos - TED ir iCODE. Į abi programas galima registruotis čia.

Plačiau apie iCODE:

Kas ir apie ką… Mokomasi bus keturiomis kryptimis: fantazijos, vaizdavimo, kodavimo ir taikymo. Keturios dedamosios dalyvauja kaip viso kurso planas taip ir kiekvienam susitikimui.

1. FANTAZIJA - svajonių ir fantazavimo pratimai.
2. PIEŠINYS - užduotys, leisiančios „ištraukti“ dalelę  „sugalvotojo“ į  „matomąjį“. Atsirinkimo dilema.
3. KODAS - „Matomasis“ turi virsti technine figūra, įgauti valdymo svertus.
4. VEIKSMAS - po trijų etapų turimas realus objektas turės atlikti užduotis. Beja šios užduotys GALI viršyti jūsų lūkesčius (fantaziją).

Papildomai formuojama trečiokų klasė

Sulaukę didelio jūsų susidomėjimo ir prašymų dėl 2018/2019 mokslo metų, papildomos 3 klasės, nusprendėme formuoti PAPILDOMĄ 3 klasę vaikams, besimokysiantiems 2018/2019 m.

Daugiau aktualios informacijos apie priėmimą.

Kontaktai: info@erudito.lt / +370 616 77533

Priėmimas 2018/2019 metams prasidėjo

Primename, kad prasidėjo priėmimas į Erudito licėjus 2018/2019 metams!
Pradėkime svarbiausią gyvenimo kelionę stipriu ir reikalingu pasiruošimu, lydimu nuostabios komandos, mokymosi aplinkos ir išskirtinių ugdymo vertybių.

Platesnė informacija apie priėmimą: http://erudito.lt/priemimas

Susitikime pakalbėti artimiausioje atvirų durų dienoje: http://bit.ly/2mm1aaj

01.20 | kviečiame į šeštadieninę mokyklą

Nekantriai laukiame susitikimo #Eruditolicejus šeštadieninėje mokykloje!

Pirmojo šių metų susitikimo metu vyks edukacinės dirbtuvės, dėstomos 200M2 komandos, kurių tema - ATEITIES ŪKIS! Ar kada susimąstėte, kad žemėje trūksta laisvos žemės? Ar atkreipėte dėmesį kaip visi miestai stiebiasi į viršų? Ar žinote, kad žemėje mažėja dirbamos žemės ir, kad greitai gali nelikti dirbamų laukų ir mes neturėsime ką valgyti? 

01.31 | Kviečiame į atvirų durų dieną

Sausio 31 d. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo klases 2018/2019 mokslo metams!

Čia galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu priešmokyklniu, pradiniu ir pagrindiniu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda.
Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais. Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus.

01.20 | Startuoja šeštadieninė mokykla

Su naujais metais grįžta jau spėta pasiilgti Erudito licėjus šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas”. Keliones po atradimų, pažinimo ir žinių planetas pradėsime sausio 20 d. ir taip 20 kūrybiškų šeštadienių iki birželio 2 d.!

Šeštadieninė mokykla šiais metais orientuosis į dvi pagrindines programas:
- TED (technologijos, eksperimentai ir dizainas);
- iCODE (programavimo kūrybiniai projektai).

Šv. Kalėdos visada simbolizuoja metų pabaigą, bet tuo pačiu ir naują pradžią

Šv. Kalėdos visada simbolizuoja metų pabaigą, bet tuo pačiu ir naują pradžią. Gyvenime tai visada susiję ir viena kitą papildo. Tad per šias šventes yra pats geriausias laikas apmąstyti, kas nuveikta, pasidžiaugti su artimaisiais ir draugais prabėgusių metų sėkmėmis ir pasvajoti apie ateitį. Svajokite, planuokite, ieškokite įkvėpimo naujuose užmanymuose ir džiaukitės bendryste su artimaisiais. Tegul šios šventės užsipildo pilnatvės ir džiaugsmo gyvenimu jausmais bei ryžtu imtis naujų ir prasmingų darbų ateinančiais Naujaisiais Metais!

„Erudito licėjaus“ įkurtuvėse – linkėjimai geru pavyzdžiu „užkrėsti“ Lietuvos švietimo sistemą

2016 m. Kaune pradėjęs veikti „Erudito licėjus“ prieš pat žiemos šventes sukvietė savo mokytojų, tėvų, visuomenės ir švietimo profesionalų bendruomenę į naujo mokyklos etapo pristatymą naujose patalpose miesto centre, J. Gruodžio gatvėje. Sveikinimo žodį taręs licėjaus steigėjas doc. dr. Nerijus Pačėsa pabrėžė, kad naujų patalpų įrengimas – svarbi, tačiau lengvoji mokyklos kūrimo dalis, o svarbiausias ir sudėtingiausias „Erudito licėjaus“ uždavinys - visapusiškai gyvenimui ir jo teikiamoms galimybėms pasirengusių asmenybių ugdymas.

Priėmimas į 5, 6, 7 ir 9 klases

2018/2019 metais priimsime mokinius į šias pagrindines klases:

  • Į penktąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2007 metais.
  • Į šeštąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2006 metais.
  • Į septintą klasę priimsime vaikus, gimusius 2005 metais.
  • Į devintą klasę priimsime vaikus, gimusius 2003 metais.

REGISTRACIJOS FORMA.

Pastaba: 

Norintys stoti į 5, 6 ir 7 klasę mokiniai laiko testą ir dalyvauja motyvaciniame pokalbyje. Dėl testo laikymo reikalinga registruotis telefonu +37065788820. Mokiniai priimami pagal bendrą balą, įvertinus testo ir pokalbio rezultatus. Testo ir pokalbio rezultatai turi vienodą svorį. 

Norintys stoti į 9 klasę mokiniai pateikia motyvacinį laišką, laiko testą ir dalyvauja motyvaciniame pokalbyje. Dėl testo laikymo reikia registruotis telefonu +37065788820. Mokiniai priimami pagal bendrą balą, įvertinus testo ir pokalbio rezultatus. Testo ir pokalbio rezultatai turi vienodą svorį.

Priėmimas į pradinę mokyklą

 2018/2019 metais priimsime mokinius į šias pradines klases:

  • Į tarptautinę klasę priimsime vaikus, gimusius 2012 - 2013 metais.
  • Į priešmokyklinio ugdymo klasę priimsime vaikus, gimusius 2012 metais.
  • Į pirmąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2011 metais.
  • Į antrąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2010 metais.
  • Į trečiąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2009 metais.
  • Į ketvirtąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2008 metais.

Jei norite, kad vaikas gerai mokytųsi, išmokykite jį miegoti pakankamai

Erudito licėjuje nemažai dėmesio yra siriama sviekos gyvensenos įgūdžių formavimui. Vienos klasės mokytoja su mokiniais  atliko tyrimą, kurio metu fiksavo mokinių miego trukmę bei poilsio kokybę. Jų tyrimo rezultatai pasirodė labai įdomūs. Nemaža dalis vaikų miega po 6 – 7 valandas.  Turbūt visi sutinka, kad miegas yra gyvybiškai svarbus sveikam vaikų vystymuisi, tačiau kiek vaikas turėtų miegoti, kad būtų pakankamai? Ar pakanka 6, 7 val.? Pažiūrėkime, ką sako mokslas. 

Aktyvūs mokymosi metodai anglų kalbos pamokose

Tradiciniai mokymosi metodai, kai mokymasis suprantamas kaip nuoseklus atskirų žinių ir gebėjimų, kurie gali būti perteikti besimokantiesiems, kategorijų kaupimas, užtikrina stabilumą, aiškų ir apibrėžtą pasaulio vaizdą, yra dažniausiai individualus veiksmas, tačiau nesuteikia mokiniui nei džiaugsmo, nei prasmės pojūčio, jau nekalbant apie tokių kompetencijų, kaip kūrybiškumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, ugdymą.

Šeštadieninė mokykla ,,Jaunasis Eruditas"

Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas", kuri startuoja jau spalio 14 d., kviečiami 6-9 ir 8-12 metų vaikai.

Bus vykdomos dvi tematinės programos, skirtos vaikų kūrybingumo ugdymui, moksliniams eksperimentams, verslumo ir finansinio raštingumo įgūdžių formavimui:

Technologijų, eksperimentų ir dizaino (TED) laboratorija;
Kūrybingumo, idėjų, verslumo ir inovacijų (KIVI) laboratorija.
Visi dalyviai bus įtraukti į įdomius pažintinius ir praktinius užsiėmimus, komandinius projektus, bus vykdomos edukacinės išvykos ir daugelis kitų integralių veiklų.

LIONS QUEST: kiekvienam vaikui reikia saugios aplinkos augti ir mokytis

Per praėjusį šimtmetį vaikystės sąvoka smarkiai pasikeitė. XX a. pradžioje jauni žmonės gyveno ir dirbo kartu su tėvais, seneliais ir kitais suaugusiaisias.

Pasaulinė savižudybių prevencijos diena

2017 metų rugsėjo 10 dieną jau 15 kartą minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Prisidėkite prie tai dienai skirtų renginių, parodykite savo palaikymą – būkime aktyvūs, juk dideli pokyčiai prasideda nuo mažų!

Dėmesys Erudito licėjui

Sveiki visi, nors mokslo metai Erudito licėjuje oficialiai bus pradėti tik pirmadienį, rugsėjo 4 d., bet sulaukę tiek daug visiškai netikėto dėmesio jau šeštadienį...

Rugsėjo 1 – osios šventė

Rugsėjo pirmosios šventė vyks rugsėjo 4 d., Erudito licėjuje (adresas: J. Gruodžio g. 9). Šventės pradžia 11:00 val.

Savireguliacijos ugdymas

Stebint skirtingus vaikus, vieni ar kiti jų veiksmai ar reakcijos gali pasirodyti logiškesnės ir tinkamesnės už kitas. Dažnai tai aiškinama vaikus išskiriant į gerųjų ir blogųjų kategorijas. Tačiau tiesa yra šiek tiek kitokia. 

Tėvų tikėjimas vaiku

Vaikas negali tikėti savo jėgomis, jei nejaučia šio jausmo iš savo tėvų. Į vaikus dedama daug vilčių, juose matomi ateities lyderiai ir pasaulio gelbėtojai

Koks yra kokybiškas laikas su vaiku

Dažnai yra girdimas pasakymas „kokybiškas laikas“. Tačiau galima pastebėti, kad ne visi jį supranta taip pat. Kai vaikas iš visų mokyklos darbuotojų

Pagrindiniai vaiko mokytojai - tėvai

Niekam ne paslaptis, kiek daug vaikai išmoksta stebėdami savo tėvus. Tačiau ar visada suaugusiems užtenka atsakingumo demonstruojant elgesio pavyzdžius vaikams. 

Vasaros mokykla ,,Jaunasis Eruditas''

Vasaros mokykla ,,Jaunasis Eruditas'' – tai nuotykių, pažinimo, didžiųjų atradimų vieta, kurioje vyrauja visapusiškas ugdymas, patirtinės, eksperimentinės veiklos Kauno senamiesčio ansamblyje.

Seminaras pedagogams: Sisteminis mąstymo ugdymas

Kviečiame į Erudito licėjaus seminarą pedagogams - „Sisteminis mąstymo ugdymas: galimybės ir praktiniai metodai" (Erudito licėjaus praktika).

Seminaro lektoriai yra jungtinė Erudito licėjaus komanda ir Dr. doc. Nerijus Pačėsa (ISM universiteto rektorius, Erudito licėjaus įkūrėjas ir vadovas, kuris inicijavo ir sėkmingai vykdė ugdymo programas moksleiviams „Moksleivių universitetas" ir mokytojams „Mokytojų universitetas").

Erudito licėjaus socialinis kūrybinis projektas „Laimingas vanduo – laimingas žmogus“

Šiuo projektu sieksime sujungti bendruomenę, kuriems rūpi įtvirtinti Žemėje taiką, sveiką ir dorą gyvenimo būdą bei tausojantį ir puoselėjantį planetos ekologinius resursus elgesį.

Projekto metu bus skirtas dėmesys apvalyti vandens telkinių pakrantes, grąžinti nuo seno lietuviams būdingą pagarbą bei meilę gamtai – vandeniui ir žemei, atkurti artimą ryšį ir žinojimą, jog žemė gyva ir vanduo gyvas. Projekto eigoje dalyviai supras mažėjančio gėlo vandens priežastis, pasekmes bei ieškos sprendimo būdų gėlam vandeniui saugoti.

 

Šeštadieninė mokykla „Jaunasis Eruditas"

Šeštadieninė mokykla „Jaunasis Eruditas" kviečia 6-8 metų vaikus į nuostabias pažinimo patirtis kiekvieną šeštadienį Erudito licėjuje.

 

Atvirų durų diena Erudito licėjuje 02.08 d.

Erudito licėjuje jau vyksta priėmimas 2017-2018 - iems mokslo metams! Stebėdami didelį susidomėjimą š.m. vasario 8 d. 18:30 val. kviečiame į antrąjį atvirų durų renginį, kurio metu susipažinsite su šiuolaikišku ir integraliu pradiniu ugdymu, jo tikslais, sukurta mokymosi aplinka bei licėjaus komanda.

Atvirų durų diena Erudito licėjuje

Erudito licėjus kviečia susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu pradiniu ugdymu, jo tikslais, sukurta mokymosi aplinka bei licėjaus komanda, atvirų durų dienos renginio metu š. m. gruodžio 7 d. 18:30 val.

Kviečiame į Erudito licėjaus bendruomenės susipažinimo vakarą š. m. birželio mėn. 16 dieną

Ne už kalnų Rugsėjo 1-oji, kai Erudito licėjus plačiai atvers duris į mokslo, žinių ir atradimų pasaulį savo mažiesiems eruditams. Tačiau jau dabar nekantraujame artimiau susipažinti su mūsų smalsiaisiais herojais, jų tėveliais bei jums pristatyti šauniąją licėjaus komandą.

Kviečiame į trečiąjį Erudito licėjaus pristatymo renginį š. m. balandžio mėn. 20 dieną

Džiaugiamės itin dideliu Jūsų susidomėjimu ir skelbiame trečiąjį kvietimą į Erudito licėjaus pristatymo renginį balandžio 20 d., licėjaus patalpose.

Kviečiame į antrąjį Erudito licėjaus pristatymo renginį š. m. balandžio mėn. 14 dieną

Džiaugiamės itin dideliu Jūsų susidomėjimu ir skelbiame antrąjį kvietimą į Erudito licėjaus pristatymo renginį balandžio 14 d., licėjaus patalpose.

Buvęs ISM rektorius Dr. doc. Nerijus Pačėsa steigia Erudito licėjų

Išskirtinius pasiekimus brandinanti kūrybinė erdvė, kur formuojasi augančios lyderių kartos mąstymas. Tai modernios mokyklos vizija, kurią pasirinko Erudito licėjus, besikuriantis istoriniuose statiniuose pačioje Kauno širdyje – Rotušės aikštėje. Priėmimą į pradines klases pradėjusiam licėjui vadovauja švietimo profesionalas Dr. doc. Nerijus Pačėsa, ilgametis ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto rektorius.

Priėmimas

Siekdami mokytis Erudito licėjuje, susiekite su licėjaus administracija ir susitarkite dėl susitikimo arba atvykite į organizuojamus pažintinius renginius drauge su savo vaikučiais.

Kviečiame į Erudito licėjaus pristatymo renginį š. m. balandžio mėn. 7 dieną

Renginio metu Erudito licėjaus vadovas Dr. doc. Nerijus Pačėsa pristatys ugdymo filosofiją, mokymosi metodus, formatą ir sąlygas. Padiskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėti vaikų kūrybingumą ir ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į aukštus pasiekimus. Kviečiame į renginį atvykti su vaikais, kur jų laukia įdomūs užsiėmimai.