Akvilė Kvieskaitė

Akvilė Kvieskaitė

Matematikos mokytoja

Akvilė Vytauto Didžiojo universitete yra baigusi matematikos pedagogikos studijas ir šiuo metu tęsia mokslus finansų srityje. Akvilė pagal mainų programą mokėsi Ispanijoje ir JAV, baigė vasaros studijas Oksfordo universitete, dalyvavo mokymuose Vokietijoje. Taip pat ji skaitė pranešimą vienoje didžiausių jaunimo konferencijų „Change the World Model United Nations“ Niujorke. Taip pat pristatė savo akademinį straipsnį konferencijoje „Jaunasis mokslininkas 2024“.

Akvilė yra VDU užsienio studentų mentorė. Laisvalaikiu ji keliauja po įvairias pasaulio šalis, žaidžia paplūdimio tinklinį. Akvilės įgytos patirtys leidžia pažvelgti į matematikos mokymą iš įvairių perspektyvų, susieti teorines žinias su praktinėmis ir gyvenimiškomis situacijomis bei integruoti įvairias mokymosi priemones ir metodus savo pamokose.

Laikosi nuostatos, kad matematika yra proto mankšta, skatinanti loginį, analitinį ir kūrybinį mąstymą, o matematikos mokytojo užduotis – bendradarbiauti su mokiniais ugdant šiuos gebėjimus ir suvokiant, kad  padarytos klaidos yra natūrali mokymosi proceso dalis.