Rūta Petkevičiūtė

Tarptautinių ryšių ir partnerysčių bei jaunesnioji tarptautinio bakalaureato koordinatorė, tarptautinių mokinių mentorė

Rūta Lietuvos švietimo programos Brazilijos lituanistinės mokyklos alumnė, turi politikos mokslų bakalauro laipsnį bei medijų ir skaitmeninės leidybos magistro laipsnį. Rūta daug patirties įgijo ketverius metus aktyviai atstovaudama studentams Vilniaus universiteto studentų atstovybėje, vėliau tapo šio fakulteto studentų atstovybės pirmininke. 2021 m. birželio mėn. išvyko į Pietų Ameriką. Ten ne tik dirbo lietuvių kalbos mokytoja, bet ir buvo atsakinga už Lietuvos Respublikos konsulato San Paule, Brazilijoje, komunikacijos kūrimą bei sklaidą. Dabar tą patį daro „Erudito“ licėjuje Kaune.

Rūtą galima būtų pavadinti tarptautiškumo koordinatore ir ambasadore „Erudito“ licėjuje: ji organizuoja tarptautines stovyklas, koordinuoja „Erasmus+“ projektus ir universitetų ryšius su vyresniaisiais „Erudito“ licėjaus moksleiviais: paprasčiau kalbant, padeda jiems „susitikti“. „Man labai patinka mano darbo specifika, nes galiu imtis naujų iniciatyvų ir sukurti galimybes jaunoms asmenybėms pamatyti pasaulio, plėsti akiratį, mokytis iš skirtingų kultūrų. Tikiu, kad nėra geresnio būdo pažinti pasaulį, nei kelionė.“

Laikosi nuostatos, kad tarptautinės mainų programos ne tik padeda geriau pažinti save bei mus supantį pasaulį, bet ir „atidaro naujų durų“ jaunam žmogui ir jo ateities kūrimui.