Erudito licėjaus apdovanojimai
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , Komentarai: Vienas komentaras

8-asis „Erudito“ licėjaus gimtadienis: tradicinės metų geriausiųjų nominacijos ir rekordiškai daug moksleivių įvertintų mokytojų

Per 8-erius metus daug kas įvyko, ką verta prisiminti, įamžinti, aptarti, įvertinti: „Erudito“ licėjaus gimtadienis tam puiki proga. Šių metų šventė išsiskyrė ir rekordiniu mokytojų nominacijų kiekiu – iš viso Vilniuje ir Kaune apdovanoti net 40 moksleivių nominuotų už įvairius nuopelnus įvertintų mokytojų, tradiciškai darbuotojai varžėsi ir 6 geriausiųjų nominacijose: Metų iniciatyviausio, profesionaliausio, pilietiškiausio, ekologiškiausio, draugiškiausio ir pozityviausio kategorijose.

Kartu su „Erudito“ licėjaus įkūrėju ir direktoriumi doc. dr. Nerijumi Pačėsa pasidžiaugėme, kad per 8-erius metus tapome lyderiaujančia privačia mokykla, turinčia padalinius Vilniuje ir Kaune, iš viso daugiau kaip 10 tūkst. ugdymui skirtų modernių erdvių, kuriose mokosi apie tūkstantis moksleivių iš Lietuvos ir daugiau kaip 20 pasaulio šalių, bei dirba daugiau kaip 160 darbuotojų. Esame išskirtiniai tuo, kad galime pasiūlyti nacionalines ir tarptautines Kembridžo ir tarptautinio bakalaureato programas nuo 0 iki 12 klasės.

Esame komanda, kuri žvelgiame viena kryptimi, nuolat tobulėjame ir keliame ambicingus planus, siekiame ugdymo meisriškumo ir drąsiai diegiame ugdymo inovacijas. Jau tradicija tapo per „Erudito“ licėjaus gimtadienį apdovanoti geriausius metų darbuotojus.

„Erudito“ metų iniciatyviausiais, kurie savarankiškai ieško sprendimų, imasi iniciatyvos, siūlo naujoves ir sprendimus, moka išgirsti kitas nuomones ir ieško susitarimo, tapo nacionalinių pradinių klasių mokytoja, IB PYP koordinatorė Dalia Valaikienė ir tarptautinių ryšių ir partnerysčių bei jaunesnioji tarptautinio bakalaureato koordinatorė, tarptautinių mokinių mentorė, Rūta Petkevičiūtė.

„Erudito“ metų profesionaliausiais, kurie turi labai aukštus kokybinius standartus, siekia ilgalaikių ir tvarių rezultatų, yra punktualūs ir dedikuoti, savo pavyzdžiu užkrečia kitus, tapo tarptautinio bakalaureato anglų kalbos mokytoja Indrė Douglas ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jurgita Maironienė.

„Erudito“ pilietiškiausiais, kurie nebijo įsipareigoti ir prisiimti atsakomybės, rūpinasi kitais, inicijuoja pilietines akcijas ir projektus, puikiai atstovauja „Erudito“ licėjui viešojoje erdvėje, tapo pradinių klasių mokytojos Jūratė Babickienė ir Rūta Gudynienė.

„Erudito“ pozityviausiais, kurie mato ne problemą, o galimybę, jų gera nuotaika ir plati šypsena praskaidrina net ir niūriausią dieną, o pasakytas juokelis sukelia kvatojimosi bangą, tapo rinkodaros projektų vadybininkė Gabrielė Kondratavičiūtė ir Kembridžo programos matematikos mokytojas Alex Prabu.

„Erudito“ ekologiškiausiais, kurie ne tik rūšiuoja po savęs paliktas šiukšles, bet ir paragina kitus domėtis ekologija bei padeda mums visiems kurti tvaresnį pasaulį kartu, tapo technologijų mokytojos Justina Rinkūnienė ir Armanda Klimavičiūtė.

„Erudito“ draugiškiausiais, kuriems norisi išsipasakoti rūpesčius ir džiaugsmus žinant, kad galima jais pasitikėti, o užklupus bėdai – kreiptis pagalbos, tapo administratorė Gabrielė Orlovskaja ir matematikos mokytoja Julija Grėbliūnaitė.

Šiais metais įspūdingas buvo moksleivių nominuotų ir apdovanotų mokytojų sąrašas. Vilniaus mokinių taryba įteikė net 33 diplomus, iš jų 18 atiteko tarptautinio bakalaureato mokytojams: „optimizmo ambasadoriui“ pažinimo teorijos ir anglų kalbos mokytojui Peteriui Venablesui, „kavos nelaimei“ verslo ir ekonomikos mokytojui Chrisui Lashley ir „kavos mylėtojui“ Jessie Slingerland, „IKI geriausiam draugui“ anglų kalbos mokytojui Robertui O‘Leary, pozityviausiam mokytojui kompiuterių mokslo ir informacinių technologijų mokytojui Thierry Tabernai, smalsiausiam mokytojui pažinimo teorijos ir matematikos mokytojui Kevinui Morice’ui, „Coco Chanel apdovanojimas“ už nestandartinį mąstymą ir idėjas atiteko Indrei Douglas, mokytojas, bandantis spėti su laiku, tai Ignasio Scarlata, įvertinti mokymąsi nuotykiu sugebantys paversti matematikos ir fizikos mokytojas Peteris Williamas Jacksonas ir anglų kalbos mokytojas Jensas Vandevyvere, įdomiausiomis idėjomis ir ambicijomis apdovanota biologijos mokytoja Jurgita Makuškaitė, pozityvumą bet kurioje situacijoje įžvelgianti ir tuo žavinti lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Meida Keršytė, geriausią akcentą turinčiu mokytoju pripažintas geografijos, istorijos ir globalaus požiūrio mokytojas Richardas Coombsas, „memų meistrystės“ apdovanojimas atiteko tarptautinių programų vadovui Brianui Brackrogui, „bendravimo žvaigžde“ išrinkta Anna Novikova.

„Švelniausios mokytojos“ nominacija atiteko lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Agnei Andreliūnaitei, linksmiausiu mokytoju paskelbtas tikybos mokytojas Julius Mališauskas, draugiškiausia – matematikos mokytoja Vaiva Kuzmickytė, mokytoja „telefonų draugė“ – istorijos mokytoja Aistė Oškinytė, „mokytoja gražiausiu vardu“ – biologijos ir gamtos mokslų mokytoja Meilutė Jurevič, „gramatikos guru“ – anglų kalbos mokytoja Erika Daukšienė, švelniausias pravardes mokiniams suteikianti matematikos mokytoja Dalia Akopianienė, išraiškos meistrė dailės mokytoja Asta Kiršienė, ryškiausios šypsenos apdovanojimas atiteko muzikos mokytojai Violetai Serbintienei, tyliausią klasę sugeba suburti etikos mokytoja Rasa Najulytė-Patamsienė, geriausio bėgiko nominacija atiteko kūno kultūros mokytojui Frankui van Lieshout, skaniausių blynelių kepėjos – prancūzų mokytojai Chloé Boyaval, didžiausio rizikuotojo – matematikos mokytojui Mariui Zakarevičiui, pamokose vis išbandančiam naujas metodikas ir naujas kompetencijas, todėl jo pamokos visada įdomios.

Kauno moksleivių taryba nusprendė, kad įdomiausios pamokos – fizinio lavinimo mokytojo Eduardo Straigio. Šis mokytojas taip pat pelnė didžiausio motyvuotojo ir sportiškiausio mokytojo nomiancijas. Stilingiausiu mokytoju tapo Alex Prabu, gražiausia rašysena pripažinta lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Jurgitos Maironienės – ši mokytoja pelnė ir įkvėpėjos nominaciją. Draugiškiausia mokytoja mokinių išrinkta muzikos mokytoja, renginio vedėja Odilija Luciukaitė, linksmiausiu – anglų kalbos mokytojas Deividas Marušauskas. Kūrybingiausia mokytoja – technologijų mokytoja Armanda Klimavičiūtė, laimėjusi Metų ekologiškiausio darbuotojo statulėlę. Mokytoju draugu ir patikimiausia mokytoja išrinkta Rūta Petkevičiūtė.

Padėkomis apdovanojome nuo pat licėjaus įkūrimo – taigi jau 8-erius metus – kartu augančius moksleivius: Karoliną Dovydę, Liepą Jermalavičiūtę, Gabiją Vilčiauskaitę, Kasparą Juknį, Majų Mockų, Domą Molį, Liepą Emiliją Pačėsaitę, Jurgį Petriką, Mariją Pupelytę, Jokūbą Šimelį, Lėją Vikšraitytę.

Renginio metu taip pat pagerbėme savo ilgamečius darbuotojus, kurie kartu su „Erudito“ licėjumi yra jau daugiau nei 5 metus: Kristiną Celiešiūtę, Džiugintą Gaigalienę, Dovilę Koklevičienę, Rasą Margevičienę, Loretą Raižienę, Justiną Visicką, dr. Donatą Šinkūną.

Dėkojame visai „Erudito“ licėjaus bendruomenei už žvelgimą viena kryptimi, šiltas emocijas, atsidavimą, geranorišką dalinimąsi patirtimi bei norą augti bei tobulėti kartu!

Akimirkos iš 8-ojo „Erudito“ licėjaus gimtadienio