Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , , Komentarai: Vienas komentaras

Balandis buvo ypatingas – šventėme 7-ąjį Erudito licėjaus gimtadienį!

Balandžio 27-28 dienomis Vilniaus ir Kauno mokyklose įvyko Erudito licėjaus 7-ojo gimtadienio šventės. Renginio metu padėkos žodžius tarė Erudito licėjaus direktorius doc. dr. Nerijus Pačėsa, skambėjo licėjaus himnas, mokyklos bendruomenė buvo nustebinta įvairiais muzikiniais pasirodymais. Taip pat Vilniuje buvo pristatyta istorijos mokytojo Gražvydo nuotraukų paroda „Erudito mokytojo portretas“.

Renginio metu įvyko jau tradicija tapę Erudito licėjaus darbuotojų apdovanojimai! Mokytojams nominacijas įteikė ir Erudito licėjaus moksleivių taryba.

  • Erudito iniciatyviausiu Vilniuje tapo istorijos mokytojas Gražvydas Kaškelis, o Kaune – tarptautinių ryšių koordinatorė Rūta Petkevičiūtė.
  • Erudito profesionaliausiu Vilniuje tapo Vilniaus padalinio vadovė Gintarė Aldonytė, o Kaune – Chemijos ir biologijos mokytoja Džiuginta Gaigalienė.
  • Erudito pilietiškiausiu Vilniuje tapo pradinių klasių mokytoja Jūratė Babickienė, o Kaune – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jurgita Maironienė.
  • Erudito pozityviausiu Vilniuje tapo tikybos mokytojas Julius Mališauskas, o Kaune – administratorė Aistė Simaškaitė.
  • Erudito ekologiškiausiu Vilniuje tapo geografijos mokytoja Gintarė Klimienė, o Kaune – direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams Laima Pačėsienė.
  • Erudito draugiškiausiu Vilniuje tapo administratorė Gabrielė Orlovskaja, o Kaune – matematikos mokytoja Julija Grėbliūnaitė.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visai bendruomenei už vienybę, šiltas emocijas, atsidavimą bei norą augti ir tobulėti kartu!