Erudito licėjaus mokinys Kristupas Daumantas mokslus tęs JAV
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

10 klasės moksleivis Kristupas Daumantas savo mokslo sparnus kelia į Jungtines Amerikos Valstijas

Kviečiame paskaityti trumpą jo sėkmės istoriją.

Kristupai, kaip kilo mintis mokslus tęsti Jungtinėse Amerikos Valstijose?
Visada norėjau aplankyti Niujorką ir savo žinias gilinti meno, istorijos srityse. Neabejodamas atlikau karjeros testą, kuris pateikė du pasiūlymus: mokytis Šveicarijoje arba Amerikoje. Žinoma, pasirinkau Jungtines Amerikos Valstijas bei „Ross School“ mokyklą. Ši mokykla buvo idealus pasirinkimas siekiant mokytis dominančiose srityse. Stipri anglų kalba padėjo lengviau patekti į mokyklą. Svarbu paminėti, kad domėtis ir ruoštis iš anksto tikrai reikia. Įdomus faktas, kad čia „Erudito“ licėjuje turėjau būti 10-tokas, tačiau Jungtinėse Amerikos Valstijose eisiu į 11 klasę.

Kaip manai, ar sėkmę lemia tik geri mokymosi rezultatai?
Sėkmę lemia ne tik geri mokymosi rezultatai, tačiau jie tikrai padeda. Manau, kad žmogaus charakteris ir jo užsispyrimas yra vienas iš raktų į sėkmę.

Kaip manai, ar įgytos žinios ir patirtys „Erudito“ licėjuje padės tau už Atlanto?
Licėjus man išties padėjo atsiskleisti kaip asmenybei, atrasti naujų draugų, įgauti pasitikėjimo savimi ir pradėti galvoti „outside the box“. Tikiu, kad įgytos žinios čia, man padės mokantis už Atlanto. Įgytos „Erudito“ licėjaus vertybės, kurios yra skiepijamos kasdien, padės man lengviau prisitaikyti prie naujos aplinkos, kultūros ir gyvenimo būdo Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Ko palinkėtum sau pačiam ir „Erudito“ licėjaus bendruomenei?
Gyvenimas yra vienas didelis nuotykis, kiekvienas iššūkis, mano manymu, turi būti šiek tiek baugus, nes tik tada, tu iš tikrųjų galėsi tobulėti. Sau pačiam linkiu nesuklupti kelyje, o mylimai mokyklai linkiu toliau plėsti savo bendruomenę ir įkvėpti vaikus mokytis.