Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , Komentarai: Vienas komentaras

Ateik į „Erudito“ licėjų | Atvirų durų diena tarptautinio bakalaureato klasėms

„Jau dešimtoje klasėje nusprendžiau mokytis IBDP programoje, ir šis sprendimas buvo labai motyvuotas“, – prisimena „Erudito“ licėjaus tarptautinio bakalaureato II-osios dvyliktokų laidos absolventė Žiedė, studijas tęsianti savo svajonių universitete – British Columbia Kanadoje. Galbūt apsispręsti jums padės „Erudito“ licėjaus Atvirų durų diena tarptautinio bakalaureato (IB) (11–12) klasėms 2024–2025 mokslo metams?

Atvirų durų diena IB klasėms vyks gruodžio 12 d., 16 val., Aguonų g. 26 Vilniuje. Kviečiame registruotis.

Tarptautinio bakalaureato diplomo studijų (IBDP) filosofiją, programą, struktūrą, mokomuosius dalykus pristatys „Erudito“ licėjaus tarptautinių programų vadovas Brianas Brackrogas. Į jūsų klausimus atsakys ir savo autentiška patirtimi mokantis IBDP programoje galės pasidalyti IB klasių moksleiviai, mokytojai ir absolventai, kurie pasidalins savo patirtimis.

Vos prieš kelias dienas „Erudito“ licėjuje vyko mokykloje besimokančių IB moksleivių ir tėvų susitikimas, kuriuo visi labai džiaugėsi, nes į klausimus atsakinėjo baigę šią programą IB absolventai ir patys moksleiviai, ir tai visiems buvo labai vertinga ir naudinga patirtis. Nepraleiskite progos sužinoti viso to, ko norėjote paklausti apie tarptautinį bakalaureatą ir jo diplomo programą!

Keletas mūsų IBDP moksleivių ir absolventų atsiliepimų apie tarptautinį bakalaureatą:

„Licėjus man išties padėjo atsiskleisti kaip asmenybei, atrasti naujų draugų, įgauti pasitikėjimo savimi ir pradėti galvoti „outside the box“. Tikiu, kad įgytos žinios čia, man padės mokantis už Atlanto. Įgytos „Erudito“ licėjaus vertybės, kurios yra skiepijamos kasdien, padės man lengviau prisitaikyti prie naujos aplinkos, kultūros ir gyvenimo būdo Jungtinėse Amerikos Valstijose“, – sako mokslus JAV tęsiantis „Erudito“ licėjaus moksleivis Kristupas Daumantas.

„Nebuvau gera mokinė. Mano požiūris buvo gana atsainus, daug nesitikėjau, ir mokymosi rezultatai tai atspindėjo. Viskas pasikeitė, kai tiesiog suvokiau, kad mokytis gali būti įdomu, kad viskas aplink yra susiję. Mintyse grįžau į kiekvieną pristatymą, projektą, testą, nesėkmę, analizavau priežastis, ir staiga man toptelėjo, kad juk man iš tiesų įdomu mokytis ir sužinoti ką nors nauja! Anksčiau stengiausi mokyklą kaip nors ištverti, sugerti man pateiktą informaciją, neanalizuodama, kaip jos visos susijungia į bendrą visumą, tampa mūsų pasauli dalimi ir kuria kitokią mane. Gyvenimas tapo dideliu atradimu, mokslinių tyrimų objektu ir daug įdomesnis“, – sako IBDP vienuoliktokė Saulė Zulanaitė.

„IBDP mokslai truko dvejus metus ir, turiu pripažinti, jog tai buvo akademiškai sudėtingas laikotarpis, kurio metu turėjau gerai apsvarstyti savo prioritetus. Tačiau kiekvieną kartą išgirdus klausimą „ar IB yra sunku“, noriu pabrėžti, jog kursų nauda bei jų metu įgyjama patirtis atsveria visus sunkumus ir bemieges naktis. Manau yra naivu tikėtis, jog programa, kuri ateityje suteikia tiek privalumų, bus lengva, tačiau kiekvienas turintis motyvacijos, noro ateityje mokytis bei siekti aukštumų, susikoncentruos ne į programos sunkumus, bet į jos kuriamą vertę“, – tikina „Erudito“ licėjaus tarptautinio bakalaureato II-osios dvyliktokų laidos absolventė Žiedė.

Daugiau apie tarptautinio bakalaureato programą galite pasiskaityti čia: https://erudito.lt/priemimas/ibdp-klases/.

Kuo tarptautinis bakalaureatas naudingas moksleiviui ir kuo skiriasi nuo įprastos mokymosi programos, rasite paspaudę nuorodą Aktualu moksleiviams: atsakymai į 5 svarbiausius klausimus apie tarptautinį bakalaureatą | Privačios mokyklos – Erudito licėjus – Vilniuje, Kaune

Registruokitės į Atvirų durų dieną jau dabar! Renginys vyks anglų kalba.