Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , , , , Komentarai: Vienas komentaras

Ateik į „Erudito“ licėjų | Atvirų durų dienos 5–10 klasėms

Jau pradedame registraciją į pagrindinių klasių Atvirų durų dienas ateinantiems 2024–2025 mokslo metams!

Atvirų durų diena 5–10 klasėms Vilniuje vyks gruodžio 5 d., 16 val. (Aguonų g. 26); Kaunegruodžio 7 d., 16 val. (J. Gruodžio g. 9).

Renginio metu kviesime susipažinti su „Erudito“ licėjaus vertybėmis, ugdymo sistema, mokymosi aplinka ir mokytojais, užduoti klausimus ir sužinoti visą jus dominančią informaciją, taip pat pasivaikščioti po mokyklą.

Apie mokyklą papasakos „Erudito“ licėjaus įkūrėjas ir direktorius dr. Nerijus Pačėsa, mokytojos pasidalins savo patirtimi licėjuje ir papasakos, kaip „Erudito“ licėjuje vyksta pagrindinių klasių ugdymas. Vilniuje susitiksite su matematikos mokytoja Vaiva Kuzmickyte ir anglų kalbos mokytoja Indre Douglas. Jos abi – ne tik puikios savo disciplinų žinovės, bet ir septintokų auklėtojos. Kaune galėsite pabendrauti ir užduoti klausimų chemijos mokytojai (ir aštuntokų auklėtojai) Džiugintai Gaigalienei ir lietuvių kalbos mokytojąi, septintokų auklėtojai Jurgitai Maironienei.

Pagrindinis ugdymas „Erudito“ licėjuje vykdomas pagal dvi programas: nacionalinę, kur pamokos vyksta lietuvių kalba, ir tarptautinę, kur dėstoma anglų kalba. Profesionalūs mokytojai stengiasi laikytis integralaus ugdymo idėjos, todėl mokiniai mokosi ne tik teorijos, bet ir dalyvauja kontekstinėse pamokose. Tikime, kad žinios geriau įsisavinamos taikant patirtinį ugdymą, todėl mokytojai pamokas dažnai veda muziejuose ar kitose edukacinėse erdvėse ir veiklose. Didelis dėmesys pagrindinėse klasėse skiriamas ir mąstymo bei verslumo ugdymui.

„Erudito“ licėjus – viena iš trylikos šalies mokyklų, šiemet išrinktų dalyvauti „Lietuvos Junior Achievement“ skaitmeninio verslumo ugdymo programoje 5–8 klasių moksleiviams. Mokykloje vyksta pagrindinių klasių verslumo projektų pristatymai ir kt. antreprenerystės veiklos.

Nacionalinių olimpiadų rezultatai rodo, kad „Erudito“ licėjus yra viena aktyviausių mokyklų Lietuvoje. Joje dirbantys profesionalūs mokytojai yra aktyvūs konferencijų, mokymų, stažuočių įvairiose pasaulio šalyse dalyviai, knygų, vadovėlių ir uždavinynų (pvz., „Matematikos projektinių darbų idėjos“, „Matematikos kontroliniai ir savarankiški darbai 11 klasei“, „Matematika Tempus 11 klasei“, „Matematika tau“, „Matematikos užduotys 5 klasei“ ir kt.) bendraautoriai, rengėjai, redaktoriai, konkursų ir olimpiadų (pvz., „Logo“, „Bebras“ ir kt.) pradininkai ir entuziastai, kuria ir adaptuoja įvairias metodikas (pvz., „Atrandant kūrybinę improvizaciją“, „Pre-k for all“ ir kt.). Mokytojai savo darbo rezultatais džiaugiasi ne tik tada, kai jų mokiniai užima prizines vietas olimpiadose ar gauna aukštus valstybinio egzamino įvertinimus, bet ir kai atranda įvairias ugdymo disciplinas įvairiose gyvenimo srityse – mokiniai atlieka išskirtinius ir įdomius kūrybinius projektinius darbus, dalyvauja mokslinėse mokinių konferencijose ir pan. Mokytojai ne kartą yra pelnę „Inovatyviausio mokytojo“ ir kitus apdovanojimus, jie ypač vertina netradicinius, patirtinius ugdymo metodus bei stengiasi klasėje organizuoti darbą taip, kad moksleiviai turėtų sąlygas „pažadinti“ savo pojūčius, kad jiems būtų įdomu, nauja, interaktyvu ir tokiu būdu vyktų tikrasis mokymasis. „Mano mokiniai – tai mano gyvenimo katalizatorius“, – mėgsta sakyti jie.

Daugiau informacijos apie mokymąsi „Erudito“ licėjuje rasite mūsų puslapyje: https://erudito.lt/ugdymas/pagrindinis-ugdymas/. Priėmimo etapai ir sąlygos.

Ateikite, klauskite, sužinokite ir prisijunkite prie mąstymą ugdančios „Erudito“ bendruomenės! Kviečiame registruotis į Atvirų durų dienas: Vilniuje ir Kaune.

Atvirų durų diena IBDP (11–12 kl.)