erudito licėjus psichologė ir mokytoja dalyvauja erasmus mainų programoje Slovakijoje
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Erasmus+ projektas „Reading with ease and fun – 2“ Slovėnijoje

„Erudito licėjaus“ mokytojai – profesionalai, siekiantys ne tik ugdyti mokinius, bet ir patys nuolat siekia naujovių bei ieško būdų tobulėti. Dėl to mūsų mokytojai jau trečius metus dalyvauja tęstiniame Erasmus+ projekte „Reading with ease and fun – 2“.

Šį kartą komanda, kurią sudarė psichologė Rūta Žiaunienė ir anglų kalbos mokytoja Jolanta Sabaliauskienė, savaitei laiko buvo išvykusi į Slovėniją, kur aplankė dvi šalies pradines mokyklas, stebėjo mokytojų darbą, kaip jie lavina mokinių skaitymo ir rašymo įgūdžius. Klausė mokytojų, mokinių, aukštojo mokslo bendruomenės pranešimų apie skaitymo įgūdžių lavinimą jų mokyklose bei šalyje.

Mokytojos susipažino su ypatingomis mokyklos patalpomis, kaip, pavyzdžiui sensorinis kambarys, kuriame mokiniai gali nusiraminti, atlikti užduotis, kurios reikalauja didesnio susikaupimo. Joms taip pat teko galimybė susipažinti su nacionalinės bibliotekos bendradarbiavimo sistema, kuri bendradarbiauja su Slovėnijos mokyklomis. Tikime, jog įgautos žinios puikiai pasitarnaus tolimesniam darbui „Erudito licėjuje“ ir padės mus tobulėti bei augti kaip bendruomenei!

Projekto nr.: 2019-1-BG01-KA201-062249