„Erudito licėjaus“ 5 metų gimtadienis!
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

„Erudito“ licėjui – 5-eri!

Mokyklos istorija prasidėjo 2016 m Kaune. Šiandien galime pasidžiaugti augančia mokykla ir jos bendruomene Kaune ir Vilniuje – 100 mokytojų ir daugiau nei 500 moksleivių iš įvairių pasaulio šalių.

Konferencijos „Didelio kelio pradžia” metu buvo apdovanoti mokytojai, kurie puoselėja licėjaus vertybes, jomis gyvena ir dalinasi su kitais. Dvi savaitės iki didžiojo renginio licėjaus bendruomenė rinko iniciatyviausią, pilietiškiausią ir profesionaliausią kolegą, o moksleiviai – mylimiausią mokytoją.

„Erudito” iniciatyviausia mokytoja, kuri savarankiškai ieško sprendimų, imasi iniciatyvos, siūlo naujoves ir sprendimus, moka išgirsti kitas nuomones ir ieškoti susitarimo tapo Jogunda Žičkutė.

„Erudito” profesionaliausia mokytoja, kuri turi labai aukštus kokybinius standartus, siekia ilgalaikių ir tvarių rezultatų, yra punktuali ir dedikuota, savo pavyzdžiu užkrečia kitus, tapo Justina Pečiulaitė.

„Erudito” pilietiškiausiu mokytoju, kuris nebijo įsipareigoti ir prisiimti atsakomybę, rūpinasi kitais, inicijuoja pilietines akcijas ir projektus, puikiai atstovauja „Erudito licėjų” viešumoje, buvo išrinktas istorijos mokytojas Gražvydas Kaškelis.

Mylimiausiais „Erudito” mokytojais, kurie puoselėja draugiškus, pagarbius ir etiškus bendradarbiavimo santykius, noriai dalinasi išmintimi, visada įsiklauso, pataria ir padeda tapo Greta Kaikarytė, Rūta Gudyniene, Gražvydas Kaškelis ir Jogunda Žičkutė.

Konferencijos metu apdovanojome ir ilgiausiai dirbančią mokytoją, kuri mokykloje dirba nuo pirmųjų įkūrimo dienų – Rūtą Gudyniene.

Dėkojame visiems, kurių dėka šiandien turėjome įsimintiną šventę!

Mylimiems mokiniams, jų tėveliams, kurie kūrė sveikinimus, rengė pranešimus.

Veržliems licėjaus mokytojams ir profesionaliems administracijos kolegoms, kurie kuria licėjaus istoriją kiekvieną dieną!

Garbiems licėjaus svečiams ir draugams – Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkei Viktorija Čmilytei-Nielsen, Kauno miesto merui Visvaldui Matijošaičiui, Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui, moksleivių tėveliams Sauliui Urbonavičiui – Samui ir Daivai Breivei – už jų sveikinimo žodį ir visokeriopą palaikymą.

Daugiau šventės akimirkų rasite:  https://bit.ly/32TDdwC