Erudito licėjus mokinių ir mokytojų susitikimas Kaune su Erasmus studentais
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

„Erudito“ licėjuje svečiavosi „Erasmus“ programos studentai

Paskutinė savaitė prieš žiemos atostogas buvo įtempta ir pilna juoko: „Erudito licėjuje“ svečiavosi Erasmus programos mokiniai iš Ispanijos, Bulgarijos ir Rumunijos. Turkijos atstovams šį kartą teko jungtis nuotoliniu būdu.

Pirmąją dieną šiltai sutikome svečius, aprodėme jiems mokyklą Kaune. Parengėme pristatymą apie „Erudito licėjų“, o vėliau klausėme mokinių pasakojimų apie savo mokyklas ir šalis. Vėliau visi keliavome į fizinio lavinimo pamoką, kur draugiškai ir aktyviai praleidome popietę.

Kitomis dienomis svečiai lankėsi Vilniuje, susipažino su Lietuvos sostinės istoriją, Kaune aplankė T. Ivanausko zoologijos muziejų, M. K. Č. Dailės muziejų, kuriame pamatė vieną iš Kaunas 2022 parodų, skirtų pažymėti, jog šiais metais Kaunas yra Europos kultūros sostinė! Taip pat atliko eksperimentus Kauno Technologijos Universiteto laboratorijose.

Paskutinę dieną visi draugiškai aptarėme įspūdžius apie prabėgusią savaitę, studentai pasidalino ko išmoko, atliko jiems skirtas užduotis. Vėliau visų laukė lietuviška puota su vaišėmis ir nacionaliniais šokiais!

Dėkojame Ekonomikos ir verslumo mokytojai Kristinai Celiešiūtei bei Chemijos ir biologijos mokytojai Džiugintai Gaigalienei už Erasmus studentų pramogų ir veiklų Lietuvoje suorganizavimą ir įgyvendinimą! Taip pat tariame ačiū visai „Erudito licėjaus“ bendruomenei už įsitraukimą ir šiltą Erasmus studentų priėmimą!

 

 

Sutarties nr : 2019-1-RO01-KA229-063097_3