IB konsultantės susitikimas su investuotojais
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , Komentarai: Vienas komentaras

IB konsultantės vizitas „Erudito“ licėjuje – svarbus perėjimo prie IB PYP etapas

Džiaugiamės galėdami pasidalyti svarbiu „Erudito“ licėjui įvykiu – IB konsultantės iš Vokietijos vizitu „Erudito“ licėjuje Vilniuje vasario 14–15 d.

Viešnia siekė įvertinti mūsų pradinės mokyklos padarytą pažangą įgyvendinant IB PYP (tarptautinio bakalaureato pradinėms klasėms programos) veiksmų planą. Kaip žinote, nuo praėjusio rudens esame mokykla kandidatė įgyvendinant šią programą mokykloje. Šis vizitas – svarbus perėjimo prie IB PYP etapas ir svarbus pasiruošimas ateičiai.

IB konsultantė susitiko su „Erudito“ licėjaus įkūrėju ir direktoriumi doc. dr. Nerijumi Pačėsa, Vilniaus padalinio vadove Gintare Aldonyte, tarptautinių programų vadovu Brianu Brackrogu, IB PYP koordinatorėmis „Erudito“ licėjuje Vilniuje Katarzyna Christop ir Dalia Valaikiene, direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam ir pradiniam ugdymui Greta Lukošiūte, pradinių klasių programų koordinatore Jurgita Steponaitiene, pradinių klasių mokytojomis, stebėjo pamokas, bendravo su moksleiviais (4T klasės moksleiviai supažindino su mokykla ir jos erdvėmis), susitiko su „Erudito“ licėjaus investuotojais Povilu Mačiuliu ir Mariumi Jakuliu Jason. Per susitikimą paaiškėjo, kad M. Jakulio-Jason fondas kaip tik švenčia 5-erių metų sukaktį. O praėjusią savaitę M. Jakulis Jason „Delfi Titanai 2024“ pelnė apdovanojimą už „Metų iniciatyvą“ – ilgametes investicijas į Lietuvą ir finansinę paramą Ukrainai.

Vasario 15 d. viešnia susitiko su mokymosi sistemų ir išteklių administratore Ieva Gumuliauskaite ir informacinių sistemų valdymo administratore Dovile Galvanauskaite, mokytojais dalykininkais, švietimo pagalbos mokiniui specialistėmis Virginija Rekiene, Daiva Griškevičiūte, Edita Žalkauskaite.