Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , , , Komentarai: Vienas komentaras

Kokios lyderystės reikia pokyčiams švietime?

Balandžio 13-ąją įvyko ISM universiteto Švietimo lyderystės studijų programos bendruomenės ir Erudito licėjus organizuota konferencija „Kokios lyderystės reikia pokyčiams švietime?“.

Konferencijos metu pranešimus skaitė net du Erudito licėjaus atstovai: direktorius doc. dr. Nerijus Pačėsa tema „Šiuolaikinės mokyklos transformacija – kompetencijoms grįstas ugdymas“ ir Erudito licėjaus pagrindinių klasių programos vadovė ir fizikos mokytoja Edita Bitvinskaitė tema „Erudito licėjus ir MO muziejus: kompetencijų ugdymas per meno patirtis”.

Taip pat pradinių klasių mokytoja metodininkė Rūta Gudynienė ir pradinių klasių programų vadovė ir mokytoja metodininkė Daiva Jankauskienė dalyvavo dirbtuvėse „Kas ir ką turėtų padaryti, kad pokyčiai įvyktų? Ir kas ką daro dabar?”.

Pertraukų metu prie Erudito licėjaus stendo kvietėme dalyvius pasivaišinti mūsų virtuvės šefo Gian Luca Demarco gamintais saldžiais meno kūriniais ir pabendrauti su licėjaus mokyklos atstovais.

Džiaugiamės esantys šio prasmingo renginio partneriais, kuris suvienijo daugiau nei 250 švietimo bendruomenės narių gyvam susitikimui!

Jaučiamės įkvėpti ir paskatinti dar daugiau veikti!