Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , Komentarai: Vienas komentaras

Startuoja „Erudito“ licėjaus šeštadieninė mokykla: kviečiame registruotis jau dabar!

Nuo 2024 metų sausio 20 dienos startuoja „Erudito“ licėjaus šeštadieninė mokykla.

Į ją kviečiami 5–9 metų vaikai – ne tik „Erudito“ klasės moksleiviai, norintys turiningai ir smagiai praleisti laiką. Moksleiviai drauge su pradinių klasių mokytojomis Jurgita Steponaitiene, Jūrate Babickiene ir kitomis „Erudito“ licėjaus mokytojomis kartu žais, kurs, mėgins atrakinti pasakų pasaulio duris, pajudės, pamąstys, mokysis pažinti emocijas ir kitų naudingų dalykų.

Mokytojos kviečia vaikus dalyvauti išplėtoto naratyvinio žaidimo veikloje, kurioje kartu plėtos bendras idėjas ir drauge kurs siužetą. Šios kolektyvinės veiklos, vykstančios ir menamoje (vaizduotės) plotmėje, ugdo kūrybiškumą, moko planuoti laiką, kelia iššūkius, yra įdomus ir pagal galimybes įveiklina, remiasi naratyvine struktūra, kai žaidimo metu kuriamas siužetas.

Jausmų, savarankiško mąstymo ir ir akademinių žinių „Siužeto laboratorija“ – tai inovatyvaus pasaulio žaismė, kurioje vaikai turės galimybę palaipsniui mokytis valdyti pasakojimo formas ir tobulinti savo autentiškumą, empatiją bei intuiciją, matematiniame sąsajų lauke ieškoti priežasčių ir pasekmių ryšio, kurti žodinius ir rašytinius pasakojimus, aktyvinti mąstymo reakcijas, kurios kelia filosofines diskusijas, per judesio žaismę patirti aktyvaus mokymosi džiaugsmą ir įsisavinti naujus įgūdžius.

Ir tai tik viena iš veiklų, kurią siūlo mokytojai – jų ir veiklų sąrašas nuolat pildosi.

„Erudito“ licėjaus šeštadieninė mokykla veiks Vilniuje, kiekvieną šeštadienį (išskyrus švenčių dienas) iki gegužės 18 dienos, nuo 9.30 iki 12.30 val., Aguonų g. 26. Vieno užsiėmimo kaina „Erudito“ licėjaus moksleiviams – 25 Eur, ne „Erudito“ licėjaus moksleiviams – 35 Eur, mėnesio kaina – 90 Eur / 110 Eur. Antram vaikui taikoma 10 proc. nuolaida. Kviečiame registruotis jau dabar!

Jurgita Steponaitienė – pradinio ugdymo programos koordinatorė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, jaunesniųjų mokytojų mentorė, akredituota „Thinking School“ organizacijos lektorė. Individualiosios psichologijos institute J. Steponaitienė įgijo tėvystės įgūdžių programos „Tėvų grupė“ vadovo kompetenciją. Ugdymo procese dirba su SEKU programa (socialinių-emocinių kompetencijų ugdymas) ir naujas patirtis kaupia Lietuvos tautinio olimpinio komiteto įgyvendinimo programoje. Jurgita taip pat užsiima individualia veikla „Saviraiškos kelias“, kurioje kartu su vaikais bei paaugliais kuria, bendrauja, atranda ir džiaugiasi patyriminėmis veiklomis gamtoje.

Jūratė Babickienė – edukologė, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokytoja, Lietuvos edukologijos universitete įgijusi technologijų edukologijos specialybę ir mokytojo kvalifikaciją. Vytauto Didžiojo universitete baigė ugdymo mokslų magistro studijų programą. Ugdyme mokytoja siekia balanso derinant mokslo, meno, kultūros žinias, sporto įgūdžius, pasaulio suvokimą, mokant  kitus ir auginant save. Mokytojai, yra svarbi gera mokinių savijauta – vaikas turi gerai  jaustis bendraudamas su mokytoja, klasės draugais. Mokytoja tiki, kad yra svarbu mokėti išlaukti kiekvieno vaiko atsakymo į užduotą klausimą. Tada galime kalbėti ir apie akademinius mokslo pasiekimus. Svarbu, kad kiekvienas pajustų mokymosi sėkmę ir džiaugsmą.

Daugiau informacijos teiraukitės neformaliojo ugdymo vadovės Erikos Vaškialytės, el. p. e.vaskialyte@erudito.lt.

Registracija į „Erudito“ licėjaus šeštadieninę mokyklą