Nuo sausio 20 d. startuoja šeštadieninė mokykla
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , Komentarai: Vienas komentaras

Startuoja „Erudito“ licėjaus šeštadieninė mokykla: kviečiame susipažinti su programa ir registruotis!

Nuo 2024 metų sausio 20 dienos startuoja „Erudito“ licėjaus šeštadieninė mokykla.

Į ją kviečiami 5–9 metų vaikai, norintys turiningai ir smagiai praleisti laiką. Moksleiviai drauge su Vilniaus „Erudito“ licėjaus pradinių klasių mokytojomis Jurgita Steponaitiene ir Jūrate Babickiene kartu žais, kurs, mėgins atrakinti pasakų pasaulio duris, pajudės, pamąstys, mokysis pažinti emocijas ir kitų naudingų dalykų per spalvų pasaulį.

Jau nuo sausio 20 dienos vaikai kviečiami į naratyvinę spalvų laboratoriją, baltos spalvos stebuklų dieną. Joje moksleiviai susipažins su baltos spalvos pasaka (skaitinių laikas), dalyvaus baltos spalvos laboratorijoje, kur galės atskleisti savo individualius sugebėjimus ir autentiškumą, baltas judesys leis pajusti ritmo svarbą, o baltų stebuklų teatras užburs kiekvieną mažą širdelę. Kitus šeštadienius vaikai susipažins su žydra, geltona, žalia spalvomis per įvairias kūrybines veiklas.

Mokytojos J. Babickienė ir J. Steponaitienė kviečia vaikus dalyvauti išplėtoto naratyvinio žaidimo veikloje, kurioje kartu plėtos bendras idėjas ir drauge kurs siužetus. Šios kolektyvinės veiklos, vykstančios ir menamoje (vaizduotės) plotmėje, ugdo kūrybiškumą, moko planuoti laiką, kelia iššūkius, yra įdomios ir pagal galimybes įveiklina, remiasi naratyvine struktūra, kai žaidimo metu kuriamas siužetas.

„Jausmų, savarankiško mąstymo ir akademinių žinių „Siužeto laboratorija“ – tai inovatyvaus pasaulio žaismė, kurioje vaikai turės galimybę palaipsniui mokytis valdyti pasakojimo formas ir tobulinti savo autentiškumą, empatiją bei intuiciją, matematiniame sąsajų lauke ieškoti priežasčių ir pasekmių ryšio, kurti žodinius ir rašytinius pasakojimus, aktyvinti mąstymo reakcijas, kurios kelia filosofines diskusijas, per judesio žaismę patirti aktyvaus mokymosi džiaugsmą ir įsisavinti naujus įgūdžius“, – šeštadieninės mokyklos programos veiklų naudas pristato J. Steponaitienė.

„Erudito“ licėjaus šeštadieninė mokykla veiks Vilniuje, kiekvieną šeštadienį (išskyrus švenčių dienas) iki gegužės 18 dienos, nuo 9.30 iki 12.30 val., Aguonų g. 26. Vieno užsiėmimo kaina „Erudito“ licėjaus moksleiviams – 25 Eur, ne „Erudito“ licėjaus moksleiviams – 35 Eur, mėnesio kaina – 90 Eur / 110 Eur. Antram vaikui taikoma 10 proc. nuolaida. Kviečiame registruotis jau dabar!

Jurgita Steponaitienė – pradinio ugdymo programos koordinatorė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, jaunesniųjų mokytojų mentorė, akredituota „Thinking School“ organizacijos lektorė. Individualiosios psichologijos institute J. Steponaitienė įgijo tėvystės įgūdžių programos „Tėvų grupė“ vadovo kompetenciją. Ugdymo procese dirba su SEKU programa (socialinių-emocinių kompetencijų ugdymas) ir naujas patirtis kaupia Lietuvos tautinio olimpinio komiteto įgyvendinimo programoje. Jurgita taip pat užsiima individualia veikla „Saviraiškos kelias“, kurioje kartu su vaikais bei paaugliais kuria, bendrauja, atranda ir džiaugiasi patyriminėmis veiklomis gamtoje.

Jūratė Babickienė – edukologė, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokytoja, Lietuvos edukologijos universitete įgijusi technologijų edukologijos specialybę ir mokytojo kvalifikaciją. Vytauto Didžiojo universitete baigė ugdymo mokslų magistro studijų programą. Ugdyme mokytoja siekia balanso derinant mokslo, meno, kultūros žinias, sporto įgūdžius, pasaulio suvokimą, mokant  kitus ir auginant save. Mokytojai, yra svarbi gera mokinių savijauta – vaikas turi gerai  jaustis bendraudamas su mokytoja, klasės draugais. Mokytoja tiki, kad yra svarbu mokėti išlaukti kiekvieno vaiko atsakymo į užduotą klausimą. Tada galime kalbėti ir apie akademinius mokslo pasiekimus. Svarbu, kad kiekvienas pajustų mokymosi sėkmę ir džiaugsmą.

Registracija į „Erudito“ licėjaus šeštadieninę mokyklą

Šeštadieninės mokyklos programa

Sausio 20 d.

Baltos spalvos stebuklų diena

Baltos spalvos pasaka.

Baltos spalvos laboratorija.

Baltų stebuklų teatras.

Baltos spalvos judesys.

Sausio 27 d.

Žydros spalvos stebuklų diena

Pasaka apie žydrą žirgą, kuris rupšnoja žirnius.

Žydros spalvos laboratorija: vandens lašelio kelionė.

Rašalo istorijų išdaigos.

Kai muzikos garsai skamba mėlynai.

Vasario 3 d.

Geltonos spalvos stebuklų diena

Saulė ir kiaušinio trynys tviskėjo viršum pasaulio.

Saulės sistemos laboratorija.

Geltona muzika.

Vasario 10 d.

Žalios spalvos stebuklų diena

Kaip vieną dieną miškas įžengė į miestą.

Miško laboratorija: žaidimai ir pastebėjimai apie gamtą.

Miško pelėdos pamokėlė „Miško internetas“. Kūrybinių darbų mozaika.

Programa ir veiklų sąrašas toliau pildomi.